Nişanlı Çift İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’den Aşk Dolu Pozlar Geldi: “Pazartesi sendromu falan kalmadı seninle..”

Aleyna

Haberler

1 Aralık 2020

Nişanlı Çift İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’den Aşk Dolu Pozlar Geldi: “Pazartesi sendromu falan kalmadı seninle..”

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğulları İdo Tatlıses ve nişanlısı Yasemin Şefkatli’den aşk dolu pozlar geldi. Geçtiğimiz aylarda nişanlanan çift aşkını ilan etmeye doyamadı.

En Korktuğu Şey Tuzlu Kahveymiş

Birkaç yıldır birlikte olan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti geçtiğimiz aylarda nişanlanmıştı. Çiftin nişan yüzüklerini de İdo’nun babası İbrahim Tatlıses kesmişti. İdo da kameraların önünde nişanlısı Yasemin’e teşekkür etti. Meğer ünlü şarkıcının en çok korktuğu şey tuzlu kahveymiş. Yasemin Şefkatli de ballı kahve getirince dünyalar İdo’nun olmuş.

Düğün Konuşuldu

Nişandan sonra da hemen düğün tarihi konu olmuştu. Romantik çiftimizden de bununla ilgili güzel cevaplar gelmişti. Düğünsüz damat olmaz diyordu bizim aşık. “Pandemi olaylarının geçmesini bekliyoruz.” diye de eklemeyi ihmal etmiyordu.

Düğünün nasıl olacağı belli mi gibi sorulara da İdo Tatlıses, “Sağlığımız yerinde olsun da düğünün nasıl olacağı önemli değil.” diye duyururken önce sağlık sonrası kolay izlenimini veriyordu. Zaten henüz hiçbir şey de belli değişmiş. Provalara da başlanmamış. Öyle söylüyor mutlu çift.

Aşk Dolu Pozlar

Romantik çift İdo ve Yasemin’de dün Instagram’da aşk dolu pozlar geldi. Yasemin Şefkatli kendi Instagram hesabında dün bir sürü fotoğraf paylaştı. Fotoğraflarda birbirlerine aşık aşık bakan çift takipçilerinin kalplerini yumuşattı.

Aşklarından ilham almamak mümkün değil. Yasemin Şefkatli bir de not ekledi fotoğraflara. “Pazartesinin sendromu falan kalmadı seninle” diyerek İdo’yla ne kadar mutlu olduğunu ilan etti.

Ünlü şarkıcı İdo Tatlıses de bu paylaşımları kendi Instagram hesabından story olarak paylaştı. O da bu mutlu pozları kendi takipçilerine göstermek istiyordu belli ki. Allah mutluluklarını bozmasın diyerek düğün haberlerini merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz