Gamze ve Hande Erçel Kardeşlerin Maldivlerinden Takipçilere Gına Geldi! Bu Kadar Maldivler Fotosu Yeter Dediler

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Gamze ve Hande Erçel Kardeşlerin Maldivlerinden Takipçilere Gına Geldi! Bu Kadar Maldivler Fotosu Yeter Dediler

Hande ve Gamze Erçel kardeşlerin Maldivler tutkularını artık bilmeyen yoktur herhalde. Geçtiğimiz hafta Sen Çal Kapımı Dizisi’nin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in hemen ardından ailesiyle birlikte Gamze Erçel de Maldivler’e gitmişti. Sonrasında paylaşım üstüne paylaşım yapmaya başlayan Gamze Erçel’in bazı takipçilerine ise bu paylaşımlardan gına geldi!

Maldivlerden Çıkamadı

Kardeşi Hande Erçel’in ardından eşi Caner Yıldırım ve kızı Mavi’yi de aldığı gibi Maldivler yolunu tutan Gamze Erçel için tatilin tadı damağında kaldı muhtemelen. Zira gitti geldi ama aklı hala orada. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ünlü fenomen tatil fotoğraflarını paylaşmaktan kendini alamıyor.

Her Şeyi Biliyoruz

Yaptığı Maldivler paylaşımlarının akabinde artık Erçel kardeşin Maldivler’de ne yediğini, ne giydiğini, nerede yüzdüğünü ve hatta eşi Caner Yıldırım ile nerede öpüştüğünü dahi biliyoruz. Çünkü ünlü fenomen sabah akşam demeden Maldivler anılarını ve orada yediğini, giydiğini, attığı adımını paylaşmaya devam ediyor. Hal böyle olunca da bazı takipçilerden ‘Gına’ uyarıları gelmeye başladı doğrusu.

“Bu Kadar Maldivler Fotosu Yeter!”

Gamze Erçel’in Instagram hesabından yaptığı Maldivler paylaşımlarının altına beğeniler kadar linçler de gelmeye başladı ufaktan ufaktan. Takipçilerinden birisi adeta çivi çiviyi söker mantığıyla “Gamze Yine Tatile mi Çıksanız?” önerisinde bulunmuş Erçel’e. Ama bundan çok daha sert uyarılar da var yorumlarda. “Okey Maldivlere gittin. Tatil yaptın 1 hafta oldu geldin, hala paylaşım yapmaya devam ediyorsun, gına geldi yeter!” diyen takipçileri de var güzel fenomenin.

Ruhu hala Maldivler’de Olan Gamze

Yine başka bir takipçi de kendisinin evde ama ruhunun Maldivler’de olduğuna vurgu yapmış yorumunda. Ne diyelim o zaman, küçük bir değişiklikle Sezen Aksu’nun kulağını çınlatalım:  Kalbi Maldivler’de kaldı Gamze Erçel’in…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz