Ne Ekin Koç Ne de Guido Senia! Melisa Döngel Aşk Hayatında Yine Sağ Gösterip Sol Vurdu

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Ne Ekin Koç Ne de Guido Senia! Melisa Döngel Aşk Hayatında Yine Sağ Gösterip Sol Vurdu

Ünlü oyuncu Melisa Döngel, işinden çok aşk hayatıyla konuşulmaya başladı. O da Instagram hesabında bu duruma isyan ederek iddiaları yalanladı.

Melisa Döngel

Melisa Döngel, son dönemin parlayan yıldızlarından bir tanesi. Henüz 21 yaşında olan genç oyuncu, ilk önemli deneyimini beş yıl önce yayınlanan “Hangimiz Sevmedik” dizisinde kazandı. “Arka Sokaklar” ve “Bizim Hikaye”de iyice piştikten sonra da bu sezonun en sevilen dizilerine geçiş yaptı! Geçen yaz başlayan ve sosyal medyayı yıkan romantik komedi dizisi “Sen Çal Kapımı” sayesinde herkesin dikkatini çekti. Sonra da bir başka flaş diziye geçiş yaptı, “Sadakatsiz”! “Sadakatsiz”de konuk oyuncu olan Melisa Döngel, bu sayede geniş kitlelerin tanıdığı bir isme dönüştü.

Öyle ki, o artık bir başrol oyuncusu! Haziran ayında ekranlara dönmesi planlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinden ayrılan oyuncu, bir başka iddialı yaz dizisine transfer oldu. Çok tutan Güney Kore dizisi uyarlamalarından birinde Melisa Döngel’i nihayet başrolde izleyeceğiz! Genç oyuncu, haziran ayında FOX’ta başlaması beklenen “Canning Single Lady” uyarlamasında Burcu Özberk, Burak Yörük ve İlhan Şen’le başrolü paylaşacak. Ama bu başarısını bile gölgede bırakan şeyler var!

Her Gün Yeni Bir Aşk İddiası

Melisa Döngel Guido Senia

Melisa Döngel, son dönemde sürekli aşk iddialarıyla gündeme gelmeye başladı. İlk iddia, Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi Guido Senia ile ilgiliydi. Ex enişte Guido, Melisa Döngel’in fotoğraflarını beğenince aşk iddiaları yayıldı tabii ki!

Ekin Koç

Ama iş bununla kalmadı. Çok geçmeden başka bir iddia ortaya atıldı. Melisa Döngel, Guido Senia’yla değil ünlü oyuncu Ekin Koç’la aşk yaşıyordu! İkili, gözlerden uzak ve mutlu bir aşk yaşamayı seçtiği için kimsenin haberi olmamıştı.

Melisa Döngel

Ne var ki, Melisa Döngel, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda bütün bu iddiaları yalanladı. Hatta sevgilisinin olmamasına kendisinin de şaşırdığını söyledi: “Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok şaşırıyorum.

“Herkes kendi hayatını yaşayabilir mi?”

Hayli karmaşık görünen aşk haberleri Melisa Döngel’i nihayet çıldırttı. Kendisiyle ilgili çıkan tüm haberlerin yalan olduğunu Instagram hesabından duyurdu. Sevgilisi olduğunu da!

Melisa Döngel story

Melisa Döngel, “Herkes kendi hayatını yaşayabilir mi lütfen?” dese de hayranlarının ve magazin muhabirlerinin böyle bir niyeti yok! Bakalım, herkesin dikkatle takip ettiği oyuncunun sevgilisi kim çıkacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz