“Geç Oldu Ama Güzel Oldu”: Reyting Rekortmeni Gönül Dağı’nın 21’inci Bölüm Fragmanı Sosyal Medyayı Salladı!

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

“Geç Oldu Ama Güzel Oldu”: Reyting Rekortmeni Gönül Dağı’nın 21’inci Bölüm Fragmanı Sosyal Medyayı Salladı!

TRT1’de yayınlanan dizilerin başarısı aldı başını gidiyor! Geçtiğimiz yıllarda “Diriliş Ertuğrul” ile başlayan bu başarı, bu sene Masumlar Apartmanı’yla devam etti. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan “Teşkilat” dizisi de reyting rekoru kırmayı başardı!

TRT1

Gönül Dağı Reytinglerde Zirvede!

İzleyicilerine farklı diziler sunmayı seven TRT1’in bu sene reyting sıralamasını domine eden bir dizisi daha var, o da Gönül Dağı! Cumartesi günleri yayınlanan Gönül Dağı, 7’den 70’e izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Dün akşam 20inci bölümü yayınlanan dizi, bütün reyting kategorilerinde zirveye oturdu.

Gönül Dağı

Bugün ise Gönül Dağı’ndan 21inci bölüm fragmanı geldi! Dizinin resmi Youtube kanalında yayınlanan fragman birkaç saat içinde 200 bin izlenmeye ulaştı. Gönül Dağı, sosyal medyadan da arkasına istediği desteği alarak yolunda emin adımlar atmaya devam ediyor.

Yeni Bölüm Fragmanı!

Dizinin senaristleri Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit’te dizinin yeni bölümünü kaleme alırken sosyal medyadan gelen eleştiri ve önerileri dikkate almaya çalışıyor. Gönül Dağı izleyicilerinin büyük bir kısmı Elif ve Serdar’ın aşk yaşamalarını istiyordu. Dizinin senaristleri bu çağrıya kayıtsız kalmadı!

Ancak Elif ve Serdar’ın önünde Yaşar engeli var. Yaşar ile yüzük atan Elif; Yaşar’ı değil Serdar’ı seviyor. Bakalım çiftimiz Gönül Dağı’nın yeni bölümünde neler yaşayacak? Gönül Dağı’nın 20’inci bölümünün ardından, 21’inci bölüm fragmanı dizinin resmi Youtube hesabında yayınlandı. Dizinin izleyicileri ise merakla yeni bölümü beklemeye başladı bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz