Geldiğin Güne Lanet Olsun: Enis Arıkan Bu Hafta Kankası Ezgi Mola ve Kobra Murat’la Roman Düğünü Çekti

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Geldiğin Güne Lanet Olsun: Enis Arıkan Bu Hafta Kankası Ezgi Mola ve Kobra Murat’la Roman Düğünü Çekti

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, bu cuma kankası Enis Arıkan’ın talk showuna konuk oluyor. Hem de Kobra Murat’la birlikte!

Ezgi Mola Enis Arıkan

Ünlü oyuncular Ezgi Mola ve Enis Arıkan, konservatuvar günlerinden beri sıkı dostlar. Şöhret aralarındaki bağı koparacağına daha da güçlendirmiş bile olabilir! İkisinin de mizah yeteneği büyük ve hayatı her şeye rağmen eğlenerek yaşamayı seviyorlar. Sosyal medyada da bu yönlerini sık sık gösteriyorlar. Enis Arıkan bugün fenomen haline geldiyse, bunda Ezgi Mola’yla birlikte çektiği videoların da önemli bir payı vardır diye düşünüyoruz!

“Enis’i sevmeyenle evlenmem”

Ezgi Mola Enis Arıkan

İkili, sık sık birlikte tatile çıkıyor, hayatlarının her anını paylaşıyorlar. Bu kadar sıkı dost olunca, “O olmadan ne yaparım acaba?” diye düşünür hale geldiklerini söylüyorlar.

Ezgi Mola Enis Arıkan

Ezgi Mola, “Evleneceğin kişi Enis’i hayatında istemese ne yapardın?” sorusuna “Bir insanın Enis’i sevmemesi için büyük problemli olması lazım. Gidip de manyak birini seçecek değilim” cevabını veriyor. Enis Arıkan ise, artık kardeş gibi olduklarını söyleyerek “Umarım seveceğim biriyle evlenir, yoksa kabullenemeyebilirim. Sanırım herkes kız kardeşiyle ilgili kapılıyordur böyle düşüncelere” diyor ve ekliyor: “Ezgi’yi ben evlendireceğim!

Ezgi Mola Enis Arıkan

Birlikte oynadıkları “Kocan Kadar Konuş” filmleri ve “Alice” müzikali ikisi için de çok kıymetli. İki dost, bu kez bir roman düğünü konseptinde “@EnisArıkan”da bir araya geldi. Böylece, Enis Arıkan kankasını evlendirmek için ilk adımı attı!

Kobra Murat da Var!

blank

Enis Arıkan, geçtiğimiz ocak ayından beri Exxen’de “@EnisArıkan” isimli bir talk show sunuyor. Konuklarıyla her hafta bir konsept belirleyip dans videoları çeken Enis Arıkan, kankası Ezgi Mola için de Roman düğününü seçti!

Ezgi Mola’nın “Yanar bu düğün!” diyerek coşturduğu stüdyoda ona eşlik eden kişi ise “Romanların prensi” Kobra Murat! Ünlü oyuncunun sevenlerine, her hafta ağladıkları “Masumlar Apartmanı”ndan sonra bu program ilaç gibi gelecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz