Kerem Bürsin’le Aynen Aynen’de Başrolü Paylaşan Nilperi Şahinkaya’nın Seksi “Günaydın” Dansı İçimizi Hoplattı!

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Kerem Bürsin’le Aynen Aynen’de Başrolü Paylaşan Nilperi Şahinkaya’nın Seksi “Günaydın” Dansı İçimizi Hoplattı!

Güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya, Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlülerin başında geliyor! Aynen Aynen isimli dizide Kerem Bürsin’le başrolleri paylaşan güzel oyuncu, bugün Instagram’da paylaştığı “günaydın” dansıyla ortalığı salladı!

Nilperi Şahinkaya

Son dönemde dijital platformların ne denli popüler hale geldiğini söylemeye bile gerek yok! Özellikle de Koronavirüs Pandemisiyle birlikte bütün dünya evlere kapanınca; insanların dizi, film ya da eğlence programlarını izlemek dışında yapabileceği pek bir şey kalmadı. Hal böyle olunca hem Türkiye’de hem de dünyada dijital platformlar hızla büyüme ivmesine girdi.

Netflix

Blu TV’nin Yükselişi

Ülkemizde en çok kullanılan dijital platformların başında şüphesiz Netflix geliyor! 3 milyon aboneyle Türkiye’nin en sevilen dijital platformu olan Netflix’i, yerli bir proje olan Blu TV takip ediyor. Blu TV, hem kendi içeriklerini üretiyor hem de HBO gibi yapımların telif haklarını satın alarak; Game Of Thrones, Chernobil gibi dünyaca ünlü dizileri bünyesinde barındırmayı başarıyor. Özellikle de Game Of Thrones’un final sezonunu almayı başaran BluTV, o dönemde başarı bir PR çalışmasıyla abone sayısını ikiye katlamayı başardı!

Tabii Blu TV, sadece dışarıdan satın aldığı telif haklarıyla değil yapımcılığını üstlendiği dizilerle de adından söz ettirmeye çoktan başladı! Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu “Yeşilçam” dizisi de bir Blu TV içeriği olarak karşımıza çıkıyor. Şimdiden pek çok yerde Yeşilçam dizisinin fragmanını ve afişini görmeye başladık. Nostalji rüzgarı estirecek Yeşilçam dizisini merakla bekliyoruz!

Nilperi Şahinkaya Instagram’ı Salladı!

Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya

Ancak Blu TV izleyicilerinin severek takip ettiği bir dizi daha var, o da Aynen Aynen! 5 sezondur yayında olan bu mini dizinin her bölümü 8 dakika sürüyor. İlk sezonlarda Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerini paylaştığı bu diziden; Uraz Kaygılaroğlu ayrılınca yerine Kerem Bürsin geldi. Nil ve Deniz çiftinin komik hikayelerinin anlatıldığı Aynen Aynen dizisi; bir dönemin efsane dizilerinden “Bir Kadın Bir Erkek”in modern versiyonu diyebiliriz!

Aynen Aynen dizisinde güzelliğiyle bizleri etkilemeyi başaran Nilperi Şahinkaya; Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlülerin başında yer alıyor. Bugün ise güzel oyuncudan oldukça seksi bir günaydın dansı aldık! Nilperi Şahinkaya’nın bu günaydın dansı, Instagram takipçileri tarafından çok sevildi.

Benzer Haberler

Kraliçe👑👑 23 Mart 2021

Hiiiii günaydın dansını görmek isterdim maalesef ki göremedim bi daha kine hande abla (Erçel) ile ilgileniyorum benim canım ablam yaa ❤❤

Burcu 24 Mart 2021

Evet ya Hande reçeli çookk seviyorum canım benim

Yorum Yaz