Savaşım Daha Az Olmayacak: Hadise O Ses Türkiye Rap’te Kendisine Yapılan Ağır Eleştirilere Yanıt Verdi

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Savaşım Daha Az Olmayacak: Hadise O Ses Türkiye Rap’te Kendisine Yapılan Ağır Eleştirilere Yanıt Verdi

Ünlü şarkıcı Hadise, Exxen’de başlayacak “O Ses Türkiye Rap”te yine çok iddialı! İlk bölümde söyledikleri hayranlarını çok heyecanlandırdı.

Acun Ilıcalı Exxen

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın 3 ay önce yayına başlayan dijital platformu Exxen, bekleneni veremedi. Önemli YouTube transferleri, dijital platformların olmazsa olmazı “Haluk Bilginer’li dizi”, yarışmalar falan derken 900 milyon TL yatırım yapılan Exxen fos çıktı!

Acun Ilıcalı Müge Anlı

Bu hüsranın pek çok sebebi var ama en önemlilerinden biri, platformdaki içeriklerin çok kısıtlı olması. Hal böyle olunca, Acun Ilıcalı bu kez YouTube’dan değil televizyondan transferler yapmaya başladı! Örneğin, fenomen sunucu Müge Anlı’nın Exxen için bir belgesel çekeceği konuşuluyor.

Dün ortaya atılan bir iddiaya göre, efsane dizi “Leyla ile Mecnun” da Exxen için yeniden çekilecek! Bu iddialar henüz kesinleşmese de, bir başka televizyon fenomeni “O Ses Türkiye”nin rap versiyonu geçen hafta başladı!

Hadise Soru İşareti Yarattı

O Ses Türkiye Rap jürisi

Merakla beklenen “O Ses Türkiye Rap” jürisinde Eypio, Murda, Mero ve Hadise var. Ama Hadise’nin bu jüride de yer alması kafalarda soru işareti yaratmıştı. Hadise, “O Ses Türkiye” jürisinin demirbaşı olabilirdi ama rap yarışmasında bir popçunun ne işi vardı? Gelen ağır eleştirilere Hadise, Instagram’dan rap tarzındaki şarkısıyla cevap vermişti.

Ama bu video da eleştirileri bitiremedi. İlk bölüm fragmanının altı bile, “Hadise kesin Acun Ilıcalı’nın bir sırrını biliyor, başka açıklaması olamaz” yorumlarıyla doldu!

Hadise eleştirilere epey kafayı takmış olmalı! Çünkü yarışmanın ilk bölümünde de bu konuda kendisini savunmuş.

“Savaşım daha az olmayacak”

Hadise

Hadise, programın ilk bölümünde hayli sitemkar bir açıklama yaptı. “O Ses Türkiye Rap’te olmam savaşımın daha az olacağı anlamına gelmez” diyen Hadise, gerçek bir yetenek gördüğünde savaşmaya devam edeceğini söyledi.

Bakalım, Hadise rapçilere karşı neler yapacak? Umarız, Exxen’in düşüşünü toparlayacak şeyler yapar!

Benzer Haberler

Gülan 23 Mart 2021

🤩⭐⭐⭐🌹⚡⛈️🌩️

Tarık gamert 24 Mart 2021

Şu programda bir tek eypio var , diğer 2 rapçi ye bir şey diyemiyorum,hadise zaten ne alaka onu çözemedim,Biz ciddi olur ceza fuchs sagopa Fuat gelir dedik,jüriye bak adam gibi rapçi çıkarsalardı exxen üyeliği alırdım ama şimdi asla almam

Yorum Yaz