Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’a Hediye Şoku: Meğer Gönderen…

Aleyna

21 Ocak 2022

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’a Hediye Şoku: Meğer Gönderen…

Son zamanların en sevilen oyuncularından Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı’nda sergilediği oyunculuk kadar, sosyal medya paylaşımlarıyla da bizleri şaşırtıyor. Yetenekli oyuncuya gelen hediye, görenleri şoka uğratıyor!

Masumlar Apartmanı İle Gönülleri Fethetti!

Merve Dizdar, oyunculuk dünyasına ilk adımı, 2010-2011 sezonunda, ekranları kasıp kavuran gençlik dizisi Kavak Yelleri ile attı. Dizide yardımcı oyuncu olarak Saliha karakteri ile izlediğimiz Merve Dizdar, sonrasında da birçok projede yer aldı. 90’lar adlı dizide bir nebze daha kendini gösterme fırsatı bulan Dizdar asıl parlayışı ise, Eltilerin Savaşı adlı filmde hayat verdiği Gizem rolü ile yaşadı.

blank

Bu filmde sergilediği performans gözlerden kaçmayan güzel oyuncu, çok geçmeden Birkan Sokullu, Ezgi Mola gibi usta isimlerin bir arada rol aldığı Masumlar Apartmanı adlı diziden teklif aldı. Teklifi kabul eden Dizdar, psikolojik sorunları olan genç bir kadını canlandırmaya başladı.

Evliliği Bitti Ancak Motivasyonu Düşmedi!

blank

2018 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gürhan Altundaşar ile hayatını birleştiren Merve Dizdar, geçtiğimiz sezon sonunda ani bir kararla eşinden boşandı. Uzun bir süre profilindeki fotoğrafları silmeyen güzel oyuncu, her fırsatta ayrılsalar da iki iyi dost olduklarını vurguladı. Her ayrılık zor elbette, ancak bu yaşananlar güzel oyuncunun motivasyonunu hiç bozmadı. Aynı çizgide devam etmeyi başaran Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı’nın ardından Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak olan projesi Erşan Kuneri’de rol aldı.

Kulise Gelen Hediye ile Duygusal Anlar Yaşadı!

blank

Oyunculuğu kadar naif karakteri ile de izleyicileri kendine hayran bırakan Merve Dizdar’ın bugün sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım hayranlarını bir hayli şaşırttı. Kendisine gelen çiçekleri üzerindeki not ile birlikte paylaşan güzel oyuncu, takipçilerini meraklandırdı.

blank

Çiçeklerin üzerine iliştirilen not sayesinde gerçek ortaya çıktı; meğer çiçekleri gönderen, Merve Dizdar ile karşılaşma fırsatı bulmuş ve onun naif tavırlarından bir hayli etkilenmiş olan bir hayranıydı. Dizdar bu notu duygusal emojilerle birlikte sosyal medya hesabında paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz