Yasak Elma’dan Sadakatsiz’e Ziyaret! Şevval Sam’dan Oğlu Emir Tarık ve Rol Arkadaşları İle Samimi Pozlar

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Yasak Elma’dan Sadakatsiz’e Ziyaret! Şevval Sam’dan Oğlu Emir Tarık ve Rol Arkadaşları İle Samimi Pozlar

Şevval Sam ve oğlu Emir Tarık Tekin set yoğunlukları nedeniyle artık birbirlerini sürekli setlerde ziyaret etmeye başladılar. Ziyaretler, iade-i ziyaretler derken sıra Şevval’de anlaşılan. İşte Şevval Sam’ın Yasak Elma’dan fırsat bulup gerçekleştirdiği neşeli set ziyaretinden kareler!

Şevval Sam ve Cansu Dere

Yasak Elma dizisinden arta kalan zamanlarda oğlu ile vakit geçirmek isteyen Şevval Sam belli ki bu sefer de oğlunun set mesaisine takılıyor. E hal böyle olunca da birbirini çok seven anne oğul setlerde de olsa birbirlerini görmekten vazgeçmiyorlar. Bu kez Şevval Sam yollara düşmüş ve oğlunu Sadakatsiz dizisinin setinde ziyaret etmeye karar vermiş. Ama tabii seveni çok olunca sadece oğlu ile değil diğer meslektaşları ile de zaman geçiriyor elbette. Ve işte Sadakatsiz’in Asya’sı ile birlikteler.

Selçuk’u Asya’ya Emanet Etmiş Olabilir

cansu dere emir tarık tekin

Dizide Selçuk karakterini canlandıran Emir Tarık Tekin dizinin en sevilen karakterlerinden birisi oldu adeta. İlk zamanlarda araları hiç iyi olmasa da son bölümlerde Asya ile de daha iyi anlaşan Selçuk seyircilerin sempatisini de toplamaya başladı. Belki Şevval Sam da “Asya ile aranı iyi tut” demiş hatta deli dolu Selçuk karakterini Asya’ya emanet etmiş olabilir kim bilir. İşin şakası bir yana, Cansu Dere ve Şevval’in gülümsemeleri ayrı bir ışık tuttu içimize.

Rol İcabı da Olsa Gelini Görmeden Olmaz

Bir başka fotoğrafta da oğlu ve rol arkadaşı Nazlı Bulum’la görüyoruz Şevval Sam’ı. Nazlı Bulum dizide Selçuk’un sevgilisi Nil rolünü canlandırıyor. E tabi yani, bu durumda buralara kadar gelip rol icabı da olsa gelini görmezden gelmek olmazdı. Selçuk ise her zamanki Selçuk işte. Deli doluluğu, kabına sığmazlığı fotoğraftan taşıyor resmen. Sonuç itibariyle anne oğulun bir set hatırası daha oldu böylelikle.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz