Dolandırıcılıkla Suçlamıştı! Tiktok Yıldızlarından Kendilerine Öfke Kusan Demet Akalın’a Videolu Tepki

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Dolandırıcılıkla Suçlamıştı! Tiktok Yıldızlarından Kendilerine Öfke Kusan Demet Akalın’a Videolu Tepki

Demet Akalın’ın Tiktok yıldızları ile ilgili söylediklerinin yankısı devam ediyor. Demet Akalın’ın dolandırıcılıkla suçladığı Tiktok yıldızlar cevabı video çekmekte buldu. Demet Akalın’a tepki gösteren video serisine ünlü Tiktok yıldızları katıldı.

demet akalın-tiktok-özgür balabar-uzunmakarna

Demet Akalın her yaptığıyla olay olmaya devam ediyor. Demet Akalın’ın kızı Hira, Tiktok yıldızı “Uzunmakarna” olarak bilinen Özgür Balakal’a canlı yayın sırasında tam 7 bin TL göndermişti. Bu durumu anlayan Demet Akalın ise çok ağır konuşmuş ve Tiktok fenomenini dolandırıcılıkla suçlamıştı.

“Bu nasıl bir sahtekarlık, bu nasıl bir soygunculuk arkadaşım!”

Anne babaları uyaran Demet Akalın, ““Hira bugün online derste moladayken, biz de canlı yayındayken TikTok’a, bize gelen kızlardan birinin canlı yayınına giriyor. Kız bana çiçek gönder, böcek gönder, teşekkür ederim Hira diyor ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor.” diyerek durumu anlattı.

demet akalın-tiktok-özgür balabar-uzunmakarna

Daha sonra sorunun çözülmesi için para giden kişiyle konuştuğunu söyleyen Demet Akalın, “Bunun muhatabı Apple” cevabını alınca Apple’a başvurmuş. Apple’dan geri dönüş alamayan Akalın, “Bu nasıl bir sahtekarlık, bu nasıl bir soygunculuk arkadaşım! Anneler babalar uyarıyorum; hesabımdan sürekli para çekiliyor.” demişti. “Benim muhatabım Özgür Balakar değil, sistemle alakalı.” diyen Akalın, bu durumu yaşayan birçok mesaj aldığını da söyledi.

Tiktokçulardan Tepki Gecikmedi

Akalın’a karşı kendini savunan Özgür Balakar ise “”Bugün canlı yayında yüzüme maske yapıyordum. Canlı yayında hediyeler gönderildi. Ben de teşekkür ettim. Hediyeleri gönderen H.K. isimli bir kullanıcı adıydı. Profilinde Hira yazıyordu. Bana Demet Akalın’ın kızı o dediler. Ben de daha önce Demet Abla’ya gitmiş ve Hira’yı da görmüştüm. Canlı yayında teşekkür ettim. Sen isen bir tane gül gönder dedim. Gülün de fiyatı 30 kuruş falan. Öğrendim ki Demet Akalın’ın haberi yokmuş olanlardan.” dedi.

Tiktok yıldızları ise bu Demet Akalın’ın bu dediklerinin üstüne bir video serisi başlattı. Demet Akalın’ın söylediklerinden şarkı yapan fenomenler bu şarkıda video çekti. Bu imalı görüntüler ise sosyal medyada olay oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz