Sonunda Bu da Oldu: Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Bu Kez Erol’u Kirleten Nursel Vakası

Aleyna

ATV

2 Nisan 2021

Sonunda Bu da Oldu: Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Bu Kez Erol’u Kirleten Nursel Vakası

Bugünkü Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yine oldukça ilginç bir vaka yer aldı. Kocaelili bir çiftçi olan Erol Karakoç ve eşi Nagehan, Erol Karakoç’un sevgilisi tarafından dolandırıldıklarını söyleyerek Müge Anlı’dan yardım istediler. Erol Karakoç “Kirletildim!” diyerek yaşadığı zor anları anlattı!

Kocasının Sevgilisi Tarafından Dolandırılmışlar

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yine oldukça enteresan bir vakayla karşımızdaydı. Olayın enteresanlığı Erol Karakoç’un eşi ile birlikte stüdyoya gelerek sevgilisinin kendisini dolandırdığını açıklaması ile başladı. Eşi Nagehan ise her konuda eşinin arkasında durup sürekli onu onayladı. Öyle ki en sonunda Müge Anlı Nagehan Karakoç’a “Bu dünyaya erkek olarak gelirsem gelip babandan isteyeceğim seni” dedi.

1 Milyon 200 Bin Liralık Kayıp İddiası

Karısıyla birlikte programa katılıp Müge Anlı’dan yardım isteyen 46 yaşındaki Erol Karakoç sevgilisine ve sevgilisinin yeğenine tam 1 Milyon 200 Bin TL kaptırdığını iddia etti. “Sen bunların farkında değil miydin?” sorusuna karşılıksa Nagehan Karakoç “Ben üzülmeyeyim, hasta olmayayım diye bana söylememiş” cevabını verdi.

Eşini Kefil Gösterip Sevgilisine Koltuk Takımı Almış

Erol Karakoç ve eşinin iddialarına göre sevgilisi Nursel Yüksel, Erol Karakoç ile birlikte tanıdıkları bir mağazadan Nagehan Karakoç’un adını kullanıp koltuk takımlarını almışlar. Sonrasında hiçbir para ödemesi yapılmadığı için de tüm ilişkiler ortaya çıkmış. Nagehan Karakoç ise bu durumda bile “Planı o yapmış” diyerek eşini savunmaya devam etti.

Nursel Erol’u Kirletmiş

Müge Anlı

Koltukların alındığı gün için Erol Karakoç Nursel hanımın kendisinin üzerine atladığını iddia etti. Erol Karakoç “Arabada üstüme çıktı, dışarıda yağmur yağıyordu, kaçacak bir yer de yoktu. Nursel beni kirletti dedi.

Nursel Canlı Yayında: Asıl Kirlenen Benim!

“Ben mi beyefendiyi kirletmişim, asıl kirlenen benim” dedi. Ayrıca “Acaba Erol Bey 1 Milyon 200 bin TL parayı bir arada görmüş mü acaba? Kendisi bana bekarım dedi. Benim hayatımı kararttı. Bana ev tutturdu. Eşya aldırttı. Kendi tüm hesapları blokeli” dedi. Nagehan Karakoç ise “Sen karşısına çıkmadan önce böyle değildi bu” diyerek hala kocasını savunmaya devam etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz