Gülben Ergen 30 Yıl Öncesinden Lise Fotoğrafını Paylaştı: “O zaman da süslüymüşüm!”

Aleyna

Haberler

30 Kasım 2020

Gülben Ergen 30 Yıl Öncesinden Lise Fotoğrafını Paylaştı: “O zaman da süslüymüşüm!”

Güzel şarkıcı Gülben Ergen güçlü duruşu ve kokoş haliyle tanınır. Siz de bilirsiniz ne zaman bir olay olsa Gülben Hanım tavrını net koyar ve zarifliğinden de ödün vermez.

Geçenlerde Gülben Ergen bir magazin dergisinin kapak fotoğrafı olmuştu. Tabii ki röportaj yapılmadan olmazdı. Muhabirler sordu, o da cevapladı.

“Kadınların istismara uğradığı ortamda siz nasıl dimdik ayaktasınız?” diye bir soru gelmişti Ergen’e. O da harika cümlelerle yanıtladı bu soruyu. Dikkatli okuyun! Bu cümleler onun hayatındaki sırları açıklıyor.

Gülben Ergen, “Benim de hayatımda çok acı çektiğim zamanlar oldu. Küllerimden doğmayı iyi bilirim ben. Göz yaşını silip de gülümseyen kadınlardanım.” diye sözlerine devam ederken tam da o güçlü duruşa hitap eden tavrını takındı. Elbette ki o da üzülmüş ve acı çekmiş ama önemli olan her şeye rağmen ayakta durabilmek ona göre.

“Kimyasal Sevmiyorum!”

Zarif şarkıcıya güzelliğiyle ilgili de sorular gelmiyor değil. Geçtiğimiz aylarda Instagram hesabında bir soru cevap story serisi başlatmıştı Gülben Ergen. Orada neler soruldu neler. Bizim dikkatimizi çeken de güzellik sorularıydı.

“Estetik yaptırıyor musunuz?” sorusuna Gülben Ergen’den net bir cevap gelmişti. Güzel şarkıcımız kimyasal dolguları sevmiyormuş meğer. “Daha çok vitamin kullanıyorum.” diye eklediği sözlerinden güzelliğini kullandığı vitaminlere borçlu olduğunu anlıyoruz.

Yaz Aylarını Seviyormuş

Yaz aylarının bitmesiyle Gülben Ergen Instagram hesabında bri post paylaşmıştı. Güzel oyuncumuz yaz aylarının bitmesine üzülmüş olsa gerek, posta “En sevdiğim yaz bitmek üzere!” notunu ekleyivermişti. Onun güzelliğine güzellik katan bir diğer şey de yaz aylarının sıcacık güneşi anladığımız kadarıyla.

Önceden de Havalıymış

Gülben Ergen’in Instagram hesabında dün paylaştığı bir posttan bahsedelim biraz da. Yıllar yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafı paylaşmış ünlü şarkıcı.

“Yine bir süslüyüm yine bir havalıyım çaktırmadan!” cümlelerini postun altına eklerken süslü haline kendisi de vurgu yapıyor. Kendinin geçmişten gelen bu havalı ve kokoş halini seviyor anlaşılan.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz