Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Çiftinin, Boşanıyorlar İddialarına Cevabı Gecikmedi: “Düşmanlar Sevinmesin!”

Aleyna

Haberler

30 Kasım 2020

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Çiftinin, Boşanıyorlar İddialarına Cevabı Gecikmedi: “Düşmanlar Sevinmesin!”

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti konuşulmaya devam ediyor! Son dönemde nereye baksam Çıra çifti hakkında bir haber görüyorum. Bu haberlere bir yenisi daha eklendi.

Instagram’da magazin sayfalarından biri Selin Ciğerci – Gökhan Çıra çiftinin bugün anlaşmalı olarak boşanacaklarını iddia etti!

Gökhan Çıra’nın Selin Ciğerci’yi Aldattı İddiası!

Bu boşanma haberinin elbet bir çıkış noktası var; geçtiğimiz hafta Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Seren Serengil ortaya bir iddia atarak bombanın fitilini ateşleyen kişi olmuştu. Serengil’in iddiasına göre; Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’yi eski Survivor yarışmacısı ve TV8’de çalışan Melisa Emirbayer ile aldatmıştı.

Bunu öğrenen Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer’i deyim yerindeyse dağa kaldırarak göz önünden uzak bir evde kilitli tutmuş ve şiddet uygulamıştı! Seren Serengil bu haberle birlikte hem Instagram hesabında hem de Söylemezsem Olmaz programında, Melisa Emirbayer’le olan WhatsApp yazışmalarını göstererek haklı olduğunu savunmuştu. Aynı gün, Melisa Emirbayer’de Instagram hesabında “Seren Ablam ne diyorsa doğrudur” açıklaması yapınca taraflar birbirine daha da bilendi!

Seren Serengil ve Melisa Emirbayer Whatsapp mesajları

Ertesi gün; kandırıldığını söyleyen Melisa Emirbayer, Selin Ciğerci ile Instagram’da video atarak, beni kullandılar açıklamasında bulundu. Bu açıklama herkesin kafasında soru işareti oluşturdu. Seren Serengil ile, Emirbayer’in sus payı olarak 2 milyon TL aldığını iddia etti.

İşte o anlar…

Selin Ciğerci’nin Gökhan Çıra’yı Aldattı İddiası!

Melisa Emirbayer olayı henüz soğumamıştı ki, Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil yeni bir iddia ile ortalığı ayağa kaldırdı! İddiaya göre; Selin Ciğerci, Eşi Gökhan Çıra’yı, Tolga Polat isimli biriyle aldatmıştı. Hatta Tolga Polat canlı yayına bağlanarak ilişkinin detaylarını anlattı ve özel fotoğrafları yayınladı!

Selin Ciğerci ve Tolga Polat

Bu olaylar karşısında, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra sessiz kalmayı tercih etti.

Boşanacaklar İddiası!

Bu kadar iddiaya maruz kalan Çıra çifti hakkında, dün yeni bir bomba ortaya atıldı! Instagram’da magazin sayfalarından biri Çıra çiftinin anlaşmalı olarak boşanacağını duyurdu. Bugün ise bu iddia jet hızıyla reddedildi!

“Bugün de Boşadılar Bizi!”

Dün akşam çıkan bu iddia, Gökhan Çıra’nın kulağına kadar gitmiş olacak ki; bu sabah Instagram’dan Selin Ciğerci ile düğün fotoğraflarını paylaştı ve şu açıklamayı yaptı:

Benzer Haberler

Abdullah 30 Kasım 2020

Biri top diğeri topçu. Bırakın şu müslüman ülkenin salyangozcularini. Bu ikisinden daha önemli olaylar var. Ve sorunlarımız var. Herkez Allah a kendi hesabını verecek ama malum Lut kavmindede 33 tane varmış. Geri kalan sessiz kalıp ses cikarmadiklari için helak oldu

Yorum Yaz