Tamer Karadağlı’dan Can Yaman Açıklamasına Bir Yenisi Daha Geldi: “Yeni nesil oyuncular taki..”

Aleyna

Haberler

30 Kasım 2020

Tamer Karadağlı’dan Can Yaman Açıklamasına Bir Yenisi Daha Geldi: “Yeni nesil oyuncular taki..”

Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz Tamer Karadağlı geçenlerde yaptığı bir açıklamaya netlik kazandırdı. Bir programda yaptığı konuşmalar olay olmuştu. Herkes Karadağlı’nın yeni nesil oyuncuları eleştirdiğini düşünmüştü. Şimdi ise bu konuya bir açıklık getirdi. İşin gerçek yüzü nasılmış görelim.

“Hepsi Kirli Sakallı Aynı Şekilde Bakıyor!”

Tamer Karadağı’ya Genç oyuncuların hangisini beğeniyorsunuz diye sorulmuştu. O da hepsini birbirine karıştırdığını iddia ederek “Hepsi kirli sakallı ve aynı şekilde bakıyor, birbirinden ayırt edemiyorum!” diye cevap vermişti.

Ünlü aktör Ağustos ayında bir programa katılmıştı. Jülide Ateş’in sunduğu bu programda Karadağlı’nın genç oyuncularla ilgili söyledikleri önüne servis edilmişti. Jülide Ateş, “Genç oyuncuları kıskanıyor musunuz?” diye sosyal medyadan gelen bir soruyu Tamer Karadağlı’ya sormuştu. Sosyal medya da ne soracağını iyi biliyor.

Karadağlı’nın cevabı ise aslında çok şaşırtmadı ama sonrasında olay oldu. Ünlü oyuncu bu soruya “Tabii ki kıskanmıyorum, başarılı işler yapıyorlarsa ve dizileri seyrediliyorsa ne ala!” diye cevap vermişti. Herkes bu cevabın altında yatan anlamı irdelemişti. Yani “Karadağlı ne demek istiyor? Başarılı işler yapmayanlar ünlü olamaz mı?” diye çok konuştular çok.

“Can Yaman’ı Tanımıyorum, Ayıp Mı Ediyorum?”

Jülide Ateş birkaç programda isim saymıştı ve ünlü oyuncuya hangisini tanımadığını sormuştu. İçlerinde Can Yaman da vardı. Karadağlı da Can Yaman’ı tanımadığını söylemişti. “Saatlerce dizi izleyecek vaktim yok benim, hepsini de tanıyamam” diye eklemişti. Haklı da tabii. Özellikle son dönem oyuncularını tanımak güç olsa gerek.

“Çocukcağızı Aşağılamadım!”

Dün Tamer Karadağlı’yı muhabirler Bebek Sahilde görüntüledi. Karadağlı hava almaya çıkmıştı. Ortamı kalabalık görünce de evine dönmeye karar vermişti. Tam o esnada muhabirler ropörtaj yapmak istedi. En çok merak edilen konu Can Yaman’a da değinmeden geçmediler.

Tamer Karadağlı neden öyle söylediniz sorularına net bir dille cevap verdi. Can Yaman’ı aşağılamak istemediğini söyleyerek “Ben çocukcağızı aşağılamadım. 2 milyon takipçisi olan çoğu ünlüyü tanımıyorum. Şimdilerde takipçi sayısına göre ünlü olunuyor. Bizim zamanımızda iyi işler yapmak önemliydi ama devir değişti.” notunu ekledi. Tamer Karadağlı bu sözleriyle eski kafalı olduğunu iddia ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz