Hapis Şokuyla Sarsılan Ezgi Mola İlk Kez Konuştu! Instagram’dan Kendisini Destekleyenlere Mesaj Gönderdi…

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Hapis Şokuyla Sarsılan Ezgi Mola İlk Kez Konuştu! Instagram’dan Kendisini Destekleyenlere Mesaj Gönderdi…

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola dün kendisine açılan bir davanın şokuyla güne başladı! Geçtiğimiz sene yaptığı bir paylaşım yüzünden mahkemelik olan Ezgi Mola’ya hem set arkadaşlarından hem de ünlüler camiasından destek yağdı. Güzel oyuncu ise bugün dava hakkında ilk kez konuştu ve kendisine desteğini esirgemeyen sanatçı dostlarına Instagram’dan bir mesaj gönderdi.

Tüm Sosyal Medya Ezgi Mola’nın Yanında!

Her şey geçtiğimiz sene başladı! Batman’da intihar eden genç bir kız, canına kıymadan önce bir mektup bırakıp; eski Uzman Çavuş Musa Orhan’ın kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu açıklamıştı. İpek Er’in bu mektubu ortaya çıktıktan sonra sosyal medya fena karışmış ve Musa Orhan’ın derhal tutuklanması için TT çalışmaları başlatılmıştı. İlk olarak TSK’dan atılan Musa Orhan, 20 Ağustos 2020’de tutuksuz yargılanmasına karar verilince birçok sosyal medya kullanıcısı bu duruma isyanlarını dile getirmeyi de ihmal etmemişti.

blank

Musa Orhan’a nefret kusan isimlerden biri de Ezgi Mola’ydı. Twitter’dan; Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya!! Ne diyeyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!! #MusaOrhanTutuklansin” tweeti atan güzel oyuncunun bu paylaşımı yüzünden başı derde girdi. Dün ise Musa Orhan’ın avukatı, Ezgi Mola’nın özür dilemediği gerekçesiyle kendisine dava açtığını açıkladı! Başlatılan soruşturma kapsamında Ezgi Mola hakkında ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret’ ve ‘hakaret’ suçlarından 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istendi.

blank

İlk Kez Konuştu!

Bu olayın ardından ise sosyal medyada “#YalnızDeğilsinEzgiMola” isimli bir hareket başlatıldı. Ezgi Mola’ya destek amaçlı açılan bu tag, kısa süre içinde sosyal medyanın gündemine oturdu. Hazal Kaya’dan Farah Zeynep Abdullah ve Esra Erol’a kadar birçok kişi sosyal medya gönderileriyle Ezgi Mola’nın yanında olduğunu belli etti. Bugün ise bu olayların ardından Ezgi Mola ilk kez konuştu!

blank

Instagram hesabından kendisini destekleyenlere teşekkür etmeyi unutmayan Ezgi Mola; “Yalnız olmadığımı böylesine hissetmek çok güzel canlar. Hepinize çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum ve biliyorum ki bizleri sevgi kurtaracak!” dedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz