Tatile Çıkmaya Hazırlanan Esra Erol’dan Kötü Haber: İşler Son Günlerde İstediği Gibi Gitmiyor!

Aleyna

ATV

16 Haziran 2021

Tatile Çıkmaya Hazırlanan Esra Erol’dan Kötü Haber: İşler Son Günlerde İstediği Gibi Gitmiyor!

ATV’nin sevilen sunucularından Esra Erol’un reytingleri bu aralar pek iyi değil. Özellikle de Euro 2020’nin başlamasıyla reyting sıralamasında geriye düşmeye başlayan program; ezeli rakibi Müge Anlı’yı geçemiyor! Sezon finaline haftalar kala reyting ivmesinin aşağıya doğru yol alması birçok Esra Erol izleyicisini endişelendirdi. Bakalım önümüzdeki sezon Esra Erol’u ekranlarda görebilecek miyiz?

Esra Erol

Bir Sezonu Daha Geride Bıraktık!

Bildiğiniz gibi Esra Erol programında yaşananlar herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Canlı yayına her katılan konuk, bir öncekinden daha absürt olmayı başarıyor! Hal böyle olunca hem ekran başındaki izleyiciler hem de stüdyodaki konuklar; programa katılan kişileri ağızları açık bir halde dinleyemeye devam ediyorlar. Özellikle de bu sezon Esra Erol’un programı absürtlük konusunda sınırları zorlaması, zirveyi arş-ı ala’ya kadar çıkarttı!

blank

Sezon içinde kimleri kimleri görmedik ki? Evde aylarca kumasıyla yaşamak zorunda kalan Mevla’nın kocasını affetmesinden, 19 yaşındaki Zeynep’in neredeyse fuhuşa sürüklenmek üzereyken Esra Erol tarafından kurtarılmasına kadar birçok ilginç olaya şahitlik yaptık! Hatta program bir ara Müge Anlı esintileriyle devam etti ve Kibar isimli bir kadının, yıllar önce kocasını öldürdüğünü öğrendik.

EsraErol

Reytinglerde Sert Düşüş!

Esra Erol’da yaşanan konuları buraya yazarak bitiremeyiz, bakalım önümüzdeki sezon Esra Erol’da nasıl kişiler bizi bekliyor olacak? Hepimiz şimdiden yeni sezonda neler yaşacağımızı merak ediyoruz ancak son birkaç gündür Esra Erol’un reytingleri düşüş ivmesine girdi. Ezeli rakibi Müge Anlı’nın ezip geçtiği Esra Erol; özellikle de Euro 2020 maçlarının başlamasıyla 6 hatta 7. sıraya kadar geriledi. Hatta bazı kategorilerde 2,12 puan alarak büyük bir düşüş yaşamaya başladı!

blank

Sezon finaline haftalar kala böyle bir düşüş yaşanması herkesin canını sıksa da; bu konuya en çok üzülen kişi şüphesiz Esra Erol olmuştur. Bakalım bu reyting düşüşleri önümüzdeki sezon Esra Erol programının yayınlanmasına mani olacak mı?

Benzer Haberler

D E N İ Z 16 Haziran 2021

Taş istiyordum

Yorum Yaz