Onun da Sabrı Taştı! Leyla ile Mecnun’un Leyla’sı Deniz Işın’ın Büyük İtirafı Herkesi Şaşırttı: “Tahammülüm Kalmadı”

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2021

Onun da Sabrı Taştı! Leyla ile Mecnun’un Leyla’sı Deniz Işın’ın Büyük İtirafı Herkesi Şaşırttı: “Tahammülüm Kalmadı”

Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sı Deniz Işın, henüz ekranların en yeni isimlerinden biri. Ancak başarı konusunda çıtayı arşa çıkardı. Leyla ile Mecnun gibi kültleşmiş bir dizinin başrolü için teklif alması da onun başarısının bir kanıtı oldu. Sosyal madyayı oldukça aktif kullanan oyuncu, bugün itirafıyla gündeme damga vurdu.

Masumiyet ile Adını Duyurdu

İlk olarak 2019 yılında Her Yerde Sen adlı dizide yardımcı karakter olarak kamera karşısına geçen Deniz ışın, sonrasında da Atiye, İyi Günde Kötü Günde ve Sefirin Kızı dizilerinde yardımcı karakter olarak rol aldı. Adını asıl duyuran ise geçtiğimiz sezon başrol olarak yer aldığı Masumiyet dizisinde hayat verdiği İrem Orhun karakteri oldu.

13 Bölümde Ne Olaylara Şahit Oldu…

blank

Ancak Deniz Işın’ın Masumiyet macerası pek uzun sürmedi. Beklenen reytingleri alamayan dizi 13. bölümü ile ekranlara veda etti. Masumiyet, kısacık yayın ömrüne 2 büyük sansasyon sığdırdı. Bunlardan ilki Hülya Avşar’ın attığı tokat ile rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu’nun çenesini çıkarmasıydı. Olayın ardından Postoğlu hastanede tedavi altına alındı. Ancak bu olay iki eski dostun arasını bozmadı.

blank

İkinci olay ise Hülya Avşar’ın final haberini alınca yapım şirketini basmasıydı. İddialara göre Avşar kızı final haberini alınca yapım şirketine giderek “Beni 13 bölüm için mi ikna ettiniz?” şeklinde çıkıştı. Bunun üzerine son bir kurtarma çabası için dizinin günü değişti ancak bu da fayda etmedi ve Masumiyet ekranlara veda etti.

Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Oldu

blank

Bu veda dizinin yıldızı Deniz Işın için yepyeni bir kapı açtı. Acun Ilıcalı’ya ait dijital platform EXXEN’de yeniden seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Leyla ve Mecnun’dan güzel oyuncuya teklif gitti. Bu teklife çok şaşıran Deniz Işın çekimler için kamera karşısına geçti.

Sosyal Medya Hesabında İtiraf Etti

blank

Tam da yeni projesinin tadını çıkaran Işın’ın da morali tıpkı bizler gibi yangınlar sebebiyle bir hayli bozuldu. Bugün yaptığı bir paylaşımla dikkatleri çeken Deniz Işın bomba gibi bir itirafta bulundu. Eskiden sadece “İyi misin?” sorusundan hoşlanmadığını söyleyen ünlü oyuncu, şimdilerde “Nasılsın sorusuna da tahammülü kalmadığını açıkladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz