“Güzel Kadın Algısını Kırmak İstiyorum!” Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Yeni Projesinde Bambaşka Biri

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

“Güzel Kadın Algısını Kırmak İstiyorum!” Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Yeni Projesinde Bambaşka Biri

Camdaki Kız dizisinde fırtınalar estiren Burcu Biricik yepyeni bir proje ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Güzel kadın oynamaktan sıkılan ünlü isim, yeni projesinde alıştığımız halinden çok daha farklı.

burcu biricik-fatma-camdaki kız.

Şüphesiz Burcu Biricik, son zamanların en popüler kadın oyuncularından biri. Güzelliği ve yeteneği ile adından söz ettiren yıldız oyuncuyu daha önce Beni Böyle Sev, Hayat Şarkısı, Kuzgun, Kırmızı Oda gibi yapımlarda izlemiştik. Özellikle Kırmızı Oda’daki performansı ile çok beğenilen güzel oyuncu, çok geçmeden Kırmızı Oda’daki partneri Feyyaz Şerifoğlu ile yeni bir diziye başladı bile.

burcu biricik-fatma-camdaki kız.

Şimdilerde Kanal D’nin iddialı dizisi Camdaki Kız ile sevenlerinin karşısına çıkan Burcu Biricik, salı günü bambaşka bir halde izleyiciyle buluşacak. Netflix platformunun yeni yerli dizisi Fatma ile izleyeceğimiz güzel oyuncu, önceki canlandırdığı rollerden çok farklı bir karakterle karşımıza çıkacak.

Güzel Kadını Oynamaktan Bıktı

burcu biricik-fatma-camdaki kız.

Fatma isimli bir temizlikçiye hayat verecek olan Burcu Biricik, Gazete Oksijen’e konuştu. Daha önce hiç canlandırmadığı tarzda bir karaktere hayat verecek olan güzel oyuncu, “Bu rol, üzerime yapışan güzel kadın algısını kırmak için iyi bir fırsattı.” diye açıklama yaptı. Kalıplarını kırarak karşımıza bambaşka bir şekilde çıkacak Burcu Biricik, bu açıklamasıyla hepimizin heyecanını daha da arttırdı. Bu salı izleyicinin huzuruna çıkacak olan Fatma’yı sabırsızlıkla bekliyoruz.

burcu biricik-fatma-camdaki kız.

Sıradan bir temizlikçi olan Fatma, kaybolan kocasını ararken umulmadık bir cinayet işler. Ardından birçok cinayete karışan Fatma hiç kimsenin şüphelenmediği bir seri katile dönüşür. Özgür Önürme’nin kaleminden olan Fatma’nın yönetmen koltuğunda ise özer Feyzioğlu oturuyor. Psikolojik ve dram türünde olan dizinin kadrosunda ise Burcu Biricik’in yanı sıra Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker gibi isimler var.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz