Hafta İçi Stüdyoda Sabır Taşına Dönüşen Esra Erol’dan Hafta Sonuna Özel Sıfır Makyaj Paylaşım: Instagram Yıkıldı!

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Hafta İçi Stüdyoda Sabır Taşına Dönüşen Esra Erol’dan Hafta Sonuna Özel Sıfır Makyaj Paylaşım: Instagram Yıkıldı!

Hafta içi her gün birbirinden farklı konularla ve konuklarla baş etmeye çalışan Esra Erol, hafta sonunda dinlenmeye, kendini yenilemeye çalışıyor. Hafta sonuna özel makyajsız fotoğraf paylaşan Esra Erol’un duru güzelliği Instagram’ı yıktı geçti!

Rekabet Sürüyor!

Uzun yıllardır ATV ekranlarında program sunmaya devam eden Esra Erol, ilk olarak evlilik programı konseptiyle yola çıkmış olsa da; birçok kanalda farklı sunucularla evlilik programları yayınlanmaya başlayınca işin içine kurgular ve ajanslardan gelen oyuncular karıştı. Hal böyle olunca evlilik programları realty showlara döndü ve RTÜK tarafından yasaklandı.

Esra Erol

RTÜK’ün bu kararından sonra rota değiştirmek zorunda kalan evlilik programları; yerli Sherlock Holmes’ümüz Müge Anlı’nın konseptine döndü. Ancak bu programlar içinde sadece Esra Erol başarı yakalayabildi. Hatta Esra Erol’un programı o kadar sevildi ki; şu sıralar Müge Anlı’yla kıyasıya bir rekabet içine girdi. Reyting sıralamasına baktığımızda ise Esra Erol’un programının yayınlandığı her gün ilk üçün içine girdiği görüyoruz!

Esra Erol ve Müge Anlı

Esra Erol’dan Sıfır Makyaj Pozu!

Özellikle de bir gündüz kuşağı programı için milyonlarca TL bütçeleri olan dizileri geçebilmek büyük bir başarı. Ancak aynı ekranda yayınlanan Müge Anlı ile Esra Erol’un sıkı rekabeti kızışmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Müge Anlı sonunda Instagram hesabı açarak sosyal medyaya giriş yaptı. Ancak gündüz kuşağının kraliçeleri Müge Anlı ve Esra Erol’un Instagram’dan takipleşmemesi sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

İkili arasında rekabet devam ederken; hafta içi her gün birbirinden farklı ve absürt kişilerle uğraşmak zorunda kalan Esra Erol, hafta sonunda dinginliğin ve huzurun tadını çıkartıyor. Stüdyonun kaotik ve dramatik havasından bunalan güzel sunucu bugün Instagram hesabından takipçileriyle sıfır makyaj bir Cumartesi pozu paylaştı. Esra Erol’un makyajsız gönderisi kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz