Alişan’a Cimri Diyenler Utanır mı? #2 Demet Akalın’ın Eşi Okan Kurt’a Aldığı Hediyenin Fiyatına İnanamayacaksınız!

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Alişan’a Cimri Diyenler Utanır mı? #2 Demet Akalın’ın Eşi Okan Kurt’a Aldığı Hediyenin Fiyatına İnanamayacaksınız!

Geçmiş yıllardan beri Alişan’ın üzerine yapışan iki tane farklı lakap var. Biri “müzmin bekar” diğeri ise cimri, özellikle de Alişan’la geçmiş yıllarda çalışmış kişiler ünlü türkücünün cimri olduğunu iddia ediyordu her zaman. Fakat Alişan son yıllarda kendisine takılan bu lakaplardan kurtulmayı başardı!

Çifte Doğum Günü!

2018 yılında Buse Varol’la hayatını birleştiren Alişan’ın bekarlığı son buldu. Cimrilik konusunda ise eşi Buse Varol’a aldığı pahalı hediyelerle herkese ağzının payını veren Alişan, geçtiğimiz gün Okan Kurt’a aldığı hediye ile cimri olmadığını herkese kanıtladı.

Geçtiğimiz hafta hem Okan Kurt’un hem de Demet Akalın’ın doğum günüydü. Bu yüzden Kurt ailesinin Instagram hesaplarında bol bol hediye, pasta ve kutlama gördük! 21 Nisan’da 39. yaşını kutlayan Okan Kurt’un eşi Demet Akalın da 49. yaşını 23 Nisan tarihinde kutladı. Çiftimizin doğum günü Ramazan ayına denk gelince, Demet Akalın kendilerine gelen pastaları iftardan önce yemediklerini Instagram takipçilerine kanıtlamak için büyük çaba sarf etti!

Alişan’a Cimri Diyenler Utansın!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle büyük bir organizasyon yapamayan Demet Akalın’ın sabah programında set ekibi güzel şarkıcı için büyük bir kutlama gerçekleştirdi. Ayrıca arkadaşlarından gelen pasta ve hediyeleri de Instagram hesabında paylaşmaktan geri durmayan Demet Akalın, eşi Okan Kurt’un doğum günü için de çok özendi. Fakat Okan Kurt’un doğum gününe özenen tek kişi Demet Akalın değildi.

Okan Kurt’la da yakın arkadaş olan Alişan, doğum günü hediyesi için yaklaşık 5 bin TL’yi gözden çıkartmış! Alişan, hediyesini Okan Kurt ve Demet Akalın’ın evine gönderince; çiftimiz eğlenceli bir video çekmekten de geri durmadı. Video esnasında herkesin dikkatini çeken detay ise Alişan’ın Okan Kurt’a aldığı ayakkabıların fiyatıydı. Ayakkabılar için 4800 TL ödeyen Alişan; etiketi üzerinde unutmasa daha iyi olabilirmiş tabii. Ancak Alişan’a “cimri” diyenler artık lütfen utanabilir mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz