Dedikodu Kazanı: Emine Ün Boşanıyor, Şeyma Subaşı’dan Melisa’ya “Drama Queen”, HanKer Aşkı Yine İfşa Edildi!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

24 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Emine Ün Boşanıyor, Şeyma Subaşı’dan Melisa’ya “Drama Queen”, HanKer Aşkı Yine İfşa Edildi!

güzel bir Nisan gününden herkese merhaba! Günlük gıybet dozumuzu almaya hazırsak; 24 Nisan Cumartesi gününün en çok konuşulan konularını derlediğimiz magazin turumuza başlayabiliriz!

1. Küçük Melisa’nın Tatil Çilesi!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, Meedo ve Melisa’nın Endonezya tatili hız kesmeden devam ederken; Şeyma Subaşı’nın “Hayal tatilim” dediği seyahat, küçük Melisa için “Survivor”a dönmeye başladı! Henüz 7 yaşında olan Melisa büyük bir tepeya tırmanırken yorulunca kendini yerlere attı. Hatta dönerken de annesine “Anne çok yoruldum, zaten karnım ağrıyor!” diyerek sitem etmeye başlayınca Şeyma Subaşı; “Drama queenlik yapma Melisa!” diyerek kızını pek ciddiye almadı. Gerçekten de Melisa hayırlısıyla Miami’ye dönse de rahatlasak! Bu arada detaylar için:

2. Rıza Kocaoğlu Yüsra Geyik’le Yeni Bir Aşka Yelken Açtı!

Rıza Kocaoğlu

Geçtiğimiz aylarda bir buçuk yıl birliktelik yaşadığı Hazal Subaşı’yla yollarını ayıran Rıza Kocaoğlu, dün akşam gece geç saatlerde Arka Sokaklar’ın Zeliş’i Yüsra Geyik’le görüntülendi. Karşısında bir anda muhabirleri görünce panik olan Rıza Kocaoğlu; koşar adımlarla evine doğru yol almaya başladı ve kendisine yöneltilen soruları da cevapsız bıraktı. Bu arada detaylar için:

3. Akın Akınözü Hakkında Şoke Eden İddialar!

Akın Akınözü

ATV’nin sevilen dizisi Hercai adım adım finale doğru ilerlerken geçtiğimiz haftaya Akın Akıözü damgasını vurdu! Final çekimleri devam ederken sete geç geldiği ve olay çıkardığı iddia edilen yakışıklı oyuncu Instagram’dan kendini savunmuştu. Fakat bugün Hercai’nin yapımcılığını üstlenen “Mia Yapım”ın genel koordinatörü Suat Erdoğmuş, Instgaram’dan bir açıklama yayınlayarak Akın Akınözü ile davalık olduklarını ifade etti. Bu arada detaylar için:

4. Hande Erçel ve Kerem Bürsin Bisiklet Turunda Görüntülendi!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Bugünlerde Hande Erçel’in ablasının ailesiyle birlikte Maldivler tatilinin keyfini çıkartan çiftimiz yavaş yavaş aşklarını kabul ediyor gibiler! Maldivler’de her anlarını dip dibe geçiren Hande Erçel ve Kerem Bürsin; beraber bisiklet turu yaparken görüntülendi. Artık açıklama ya da fotoğraf bekliyoruz! Bu arada detaylar için:

5. Alişan’ın Hediyesi Olay Oldu!

Alişan ve Demet Akalın

Ünlü türkücü Alişan, yakın arkadaşı Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’a aldığı 5 bin TL’lik hediyeyle olay oldu! “Cimri” lakabıyla ün salan Alişan’ın bu cömert hediyesi sosyal medyada ortalığı karıştırdı. Bu arada detaylar için:

6. Emine Ün ve Tolga Karakaş Boşanıyor!

blank

Ünlü oyuncu Emine Ün, 2012 yılından beri evli olduğu Tolga Karakaş ile boşanacaklarını Instagram hesabından duyurdu; “Her şey insanlar için. Eşim Tolga ile tatlılıkla ve tüm güzellikleri dileyerek, beraber ortak düşüncemiz neticesinde, yollarımızı ayırmanın doğru olduğuna karar verdik. Bu dünyada ve ahirette, dualarımız birbirimiz için her zaman birdir.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz