Güzel Oyuncu Fahriye Evcen’in Küçük Oğlu Karan’la Eğlenceli “Uçak” Oyunu: “Uçak Nerede Oğlum?”

Aleyna

Haberler

11 Şubat 2021

Güzel Oyuncu Fahriye Evcen’in Küçük Oğlu Karan’la Eğlenceli “Uçak” Oyunu: “Uçak Nerede Oğlum?”

Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu Fahriye Evcen, bugün nude tonlarda makyajıyla takipçilerinin beğenisini topladı. Ağır ve koyu tonlarda makyajın Fahriye Evcen’e yakışmadığı konusunda herkes hemfikir sanırım.

Fahriye Evcen, doğallığın ve sadeliğin en yakıştığı isimlerin başında geliyor. Oyunculuk yeteneğinin yanında çok iyi bir anne olmasıyla da kalbimizi çalan Fahriye Evcen, bugün Instagram’dan paylaştığı bir videoda oğlu Karan’la oyun oynadığı anları paylaştı. Yakında yeni dizisi için çekimlere başlayacak olan Fahriye Evcen, oğlu Karan’la bol bol zaman geçiriyor.

Bölüm Başı 130 Bin TL!

Yetenekli oyuncu Fahriye Evcen, son günlerde yeni dizi projesiyle adından sıkça söz ettiriyor. Aslında Fahriye Evcen’in rol alacağı dizi değil de, bölüm başına alacağı ücret daha çok konuşuluyor. İddialara göre Fahriye Evcen, her bölüm için 130 bin TL alacakmış!

blank

Henüz dizi projesinin detayları gün yüzüne çıkmasa da; magazin kulislerinde dedikodu kazanı harlanmaya başladı bile! Kazanın altına odun atanların başında ise tahmin edebileceğiniz gibi Seren Serengil var. Fahriye Evcen’in kazancına şaşıran Seren Serengil: “Başladığı zaman en çok 5 bölüm gidiyor dizi, çok zararda kapatıyor” açıklamasıyla Fahriye Evcen’in hayranlarını oldukça kızdırdı.

fahriye evcen ve oğlu

Fahriye Evcen’in henüz adı ya da konusu açıklanmayan dizisinin çekimlerine az bir süre kala; güzel oyuncu oğlu Karan’la ilgilenmeye devam ediyor.

“Uçak Nerede Karan?”

blank

Fahriye Evcen, 2019 yılında dünyaya gelen oğlu Karan’ı büyütmek için uzun bir süre dizi ya da film projesi kabul etmedi. Bugün ise oğlu Karan’la oyun oynadığı anları Instagram hesabından paylaşan Fahriye Evcen’in videosuna içimiz eridi!

Evlerinin bahçesine çıkan Fahriye Evcen ve Karan, gökyüzünde uçak arasa da nafile! Karan aradığı uçağı bir türlü göremiyor. Bu sırada annesi Fahriye Evcen: “Uçak nerede Karan? Uçağı görebiliyor musun? Evet çok yüksekte!” diyerek oğluyla eğlenceli dakikalar geçiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz