Milli Maç Kurbanı Olmuştu! Son Anda İptal Edilen Masumlar Apartmanı’ndan “Şampiyonlar Ligi” Göndermesi Geldi

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Milli Maç Kurbanı Olmuştu! Son Anda İptal Edilen Masumlar Apartmanı’ndan “Şampiyonlar Ligi” Göndermesi Geldi

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”, dün akşam milli maç kurbanı oldu. Dizi yerine son dakikada Türkiye-Letonya maçı yayınlanınca, dizi ekibinden “Şampiyonlar Ligi” hamlesi geldi!

Masumlar Apartmanı

TRT 1, son dönemde birbirinden başarılı tarihi diziler sayesinde çok iyi ratingler alıyor. Bu sezonun rating şampiyonlarından biri yine bu kanalda ama konusu tarih değil! Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan “Masumlar Apartmanı”, ilk bölümünden beri izleyenleri ekran başına kilitliyor. Psikoloji temalı ve sıra dışı senaryosuna birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve teknik ekip de katılınca, dizi aldı başını gitti! Son haftalarda biraz rating kaybetse de, karakterlerin yavaş yavaş başlayan iyileşme süreçleri izleyiciyi geri getirecektir diye düşünüyoruz.

Kadroda Yok Yok

Masumlar Apartmanı

“Masumlar Apartmanı”, başlamadan önce bile oyuncu kadrosuyla izleyicilerin dikkatini çekmişti. Daha çok komedi projelerinde izlediğimiz Ezgi Mola, “jön” Birkan Sokullu, her zaman kaliteli işlerde izlediğimiz Farah Zeynep Abdullah, dizi sayesinde kariyerinde müthiş bir dönüm noktası yaşayan Merve Dizdar derken, dizide yok yoktu gerçekten. Usta oyuncular Metin Coşkun ve Atilla Şendil ile evlerden ırak bir anneyi oynayan Açelya Devrim Yılhan da işin bonusu!

Meriç Özkaya

Bayram karakterini oynayan Meriç Özkaya da son dönemde dikkati üzerine çekti. Gülben karakterine olan aşkıyla izleyicilerin gönlüne taht kuran Bayram, hikayedeki en önemli karakterlerden birine dönüşecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz gün verdiği röportajda da bunun izlerini görebiliyoruz!

“Futbol takımı gibiyiz”

Meriç Özkaya

Meriç Özkaya, önceki gün Akşam’da yayınlanan röportajında dizi ekibini bir futbol takımına benzetti. Ünlü oyuncu, “Her hafta maça çıkacakmış gibi sette disiplinli bir şekilde severek çalışıp, işimize konsantre oluyoruz. Çağrı ve Çiğdem hocalarımız adeta şampiyonluğa koşan bir futbol takımının koçu gibiler” sözleriyle, rol arkadaşlarının da sık sık bahsettiği güzel set ortamının önemini vurguladı. Futbol takımı benzetmesinin ardından dün de sette bir “Şampiyonlar Ligi” videosu çekti!

“Sabahlar olmasın”

Malum, TRT 1 dün gece son anda bir değişiklik yaptı ve “Masumlar Apartmanı” yerine milli maçı yayına soktu. Böylece, tüm izleyicilerin de hevesleri kursaklarında kaldı. Oyuncular da son ana kadar akşamki bölümün tanıtımını yapmıştı, hayal kırıklığı onları da vurmuştur. Ama sitem etmek yerine futbol takımı benzetmesinin üzerine bir de Şampiyonlar Ligi göndermesi yaptılar!

Böylece, futbol maçı için son dakikada harcanan dizi ekibi eğlenceli bir dille sitem etmiş oldu. Ne yapalım, haftaya görüşürüz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz