Dedikodu Kazanı: Cem Yılmaz’ın Yangın Paniği, Rasim Öztekin Kalp Krizi Geçirdi, Halil Sezai Yüzük Attı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

7 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Cem Yılmaz’ın Yangın Paniği, Rasim Öztekin Kalp Krizi Geçirdi, Halil Sezai Yüzük Attı!

Magazin gündemi bugün yine birçok farklı sansasyona ev sahipliği yaptı. Bakalım bugün en çok hangi konuları konuşmuşuz. Hazırsanız magazin turu başlıyor!

1. Cem Yılmaz’ın Evinde Yangın Çıktı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Levent’te bulunan villasının alt katında yangın çıktı! Yangının jenaratörde kaynaklanan bir arıza sonucunda çıktığını basın mensuplarına anlatan Cem Yılmaz, büyütülecek bir şey olmadığını söyledi. Ardından da Twitter’da büyük bir hasar bulunmadığını açıklayarak kendisine mesaj atan herkese teşekkürlerini iletti. Cem Yılmaz’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

2. Rasim Öztekin Kalp Krizi Geçirdi!

Usta oyuncu Rasim Öztekin’den sevenlerini korkutan bir haber geldi! Öğlen saatlerinde arkadaşlarıyla görüştükten sonra fenalaşan ve kalbi duran Rasim Öztekin, yapılan müdahaleler sonucunda hayata döndürüldü. Hastanede tedavi altına alınan ve kalbine pil takılan ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verildi. Çok geçmiş olsun!

3. Özge Özder “Hayvan” Eleştirilerine Cevap Verdi!

Özge Özder ve Sinan Güleryüz

Sadakatsiz dizisinin Derya’sı Özge Özder önceki haftalarda kızı Luna’yı kucağına alarak anne olmuştu. Zamanının çoğunu kızıyla geçiren güzel oyuncu, dün gece kızını kucağında uyuttuktan sonra köpekleriyle story paylaşmayı ihmal etmedi. Fakat bu storyden sonra Özge Özden’e yeni doğan bir bebek için hayvanlarla bu kadar yakın olmasının sakıncalı olabileceği söylenince, güzel oyuncudan yanıt gecikmedi! Bu arada detaylar için:

4. Ünlüler Tek Yürek Oldu: Kadına Şiddete Hayır!

blank

Dün akşam Samsun’da yaşanan bir olay sosyal mecralarda büyük ses getirdi. Sokak ortasında eski eşini öldüresiye döven İbrahim Zarap’a ünlüler dahil milyonlarca kişi nefret kustu. Özellikle de 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe bir gün kala böyle bir olayın yaşanması herkesi çıldırttı! Bu arada detaylar için:

5. Halil Sezai ve Melike Beşli Yüzük Attı!

Halil Sezai

Ünlü şarkıcı Halil Sezai geçtiğimiz haftalarda 5 yıldır birlikte olduğu Melike Beşli’ye evlenme teklif etmişti. Biz çiftimizden düğün haberi beklerken, ayrılık haberi aldık! Instagram’dan takipleşmeyi bırakan Halil Sezai ve Melike Beşli, birlikte olduğu fotoğrafları da kaldırdılar. Ancak henüz çiftimizin neden ayrıldığına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu arada detaylar için:

6. Hülya Avşar ve Serkay Tütüncü Arasında “Popo” Krizi!

Masumiyet

Fox’un yeni dizisi Masumiyet ilk bölümden seyircilerin dikkatini çekti! Şimdiden birçok eve misafir olan Masumiyet dizisinde set arkasında enteresan olaylar yaşanıyor. Masumiyet’in başrol oyuncularından olan Serkay Tütüncü, Hülya Avşar’dan poposuna vurmasını istedi! Bu arada detaylar için:

7. Şevval Sam, Oğlu Taro Emir Tekin’i Yere Göğe Sığdıramadı!

Şevval Sam ve Taro Emir Tekin

Ünlü oyuncu Şevval Sam’ın oğlu da kendisi gibi oyuncu oldu. Sadakatsiz dizisinde takıntılı aşık Sinan karakterini canlandıran Taro Emir Tekin’in annesi Şevval Sam oğlunu yere göğe sığdıramıyor. Geçtiğimiz gün Arda Türkmen’in “Arda Türkmen ile Omuz Omuza” programına konuk olan Emir Tekin, mutfaktaki hünerlerini tüm Türkiye’ye kanıtladı. Bir AVM’de kameralara yakalanan Şevval Sam’a oğlunun mutfaktaki hünerleri hatırlatılınca güzel oyuncudan şaşırtıcı bir cevap geldi: “Onu ben doğurdum, elbette on parmağında on marifet olacak.” Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz