Güzel Oyuncu Pınar Altuğ Atacan Yine “Yargı Machine” Modunu Açık Unutmuş: “Pek Instagram Kullanmıyor…”

Aleyna

Haberler

14 Şubat 2021

Güzel Oyuncu Pınar Altuğ Atacan Yine “Yargı Machine” Modunu Açık Unutmuş: “Pek Instagram Kullanmıyor…”

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ Atacan, eşi Yağmur Atacan ve kızları Su ile birlikte hepimizi imrendiren huzurlu ve sakin bir hayat yaşıyor. Hayatlarından kesitleri sık sık Instagram hesabından paylaşan Pınar Altuğ Atacan, yine bir markayla işbirliği yaptığı için eleştirildi. Ancak bu eleştiriler karşısında sessiz mi kaldı, asla!

pınar altuğ ve yağmur atacan

Instagram’ın sivri dilli ünlülerinden olan Pınar Altuğ Atacan, ara sıra “The Yargı Machine” modunu açarak; kendisini haksız yere eleştiren takipçilerine cevap vermesiyle nam saldı! Genellikle, eşi Yağmur Atacan’la arasındaki yaş farkı yüzünden eleştiri ve kötü yorumların hedefi olan Pınar Altuğ Atacan, son dönemlerde Instagram’da yaptığı reklamlar ve işbirlikleri yüzünden eleştiriliyor.

Her ünlü ve fenomenin yaptığı reklamlara kimse ses çıkartmazken, konu Pınar Altuğ Atacan olunca işbirliklerin göze batıyor olması da enteresan!

Yine Pınar Altuğ, Yine Eleştiri!

Ünlü e-ticaret sitesi Gittigidiyor’la işbirliği yapan Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan, Instagram’da eğlenceli bir reels videosu paylaştılar. Atacan ailesinin bu güzel videosu genel olarak çok beğenildi. Fakat eleştirenler de yok değildi. Pınar Altuğ Atacan ve takipçisi arasında yaşanan kavgayı gün yüzüne çıkaran magazin sayfası ise “yorumifşa” oldu.

Pınar Altuğ Atacan’a gelen yorumlardan biri: “Tüm fırsatları değerlendiren Pınar Altuğ’u tebrik ederim. reklamları seyrettik biraz da sosyal mesaj verin!” oldu.

Pınar Altuğ Atacan yorum

Pınar Altuğ Atacan bu yoruma sessiz kalmadı elbette: “Siz pek Instagram kullanmıyorsunuz heralde, paylaşımlarımı göremediğinize göre, olsun bundan sonrakileri görürsünüz, iştirak edip destek vermeniz ümidiyle”

Pınar Altuğ Atacan yorum

Normalde bu konuşmanın burada bitmesi gerekiyordu ancak, Pınar Altuğ Atacan’ın takipçisi susmadı ve cevap vermeye devam etti. Takipçileriyle laf dalaşına girmekten çekinmeyen Pınar Altuğ Atacan da uzuuun bir yazıyla, kendisini savunmaya devam etti! Tabii bu tartışma sonrası güzel oyuncunun yorumları silmesi gözlerden kaçmadı ancak ekran görüntüleri çoktan alınmıştı.

“Yorumifşa” sayfasının bu paylaşımı altına gelen yorumlar ise olayı özetliyordu adeta:

Yorum ifşa

Pınar Altuğ Atacan ne çekti gerçekten ya!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz