Maşallah Demeden Geçmeyelim, Ünlülerin 14 Şubat Paylaşımları: Sinem Kobal, Buse Varol, Hazal Kaya ve Dahası!

Aleyna

Haberler

14 Şubat 2021

Maşallah Demeden Geçmeyelim, Ünlülerin 14 Şubat Paylaşımları: Sinem Kobal, Buse Varol, Hazal Kaya ve Dahası!

Karlı bir 14 Şubat Sevgililer Gününden herkese merhabalar! Hem sokağa çıkma yasağı hem de özellikle İstanbul’u etkisi altına alan karlı hava birleşince, Instagram iklimi anında değişti: Bir yanda kar paylaşımlarıyla içimizi üşütenler, diğer yanda aşklarıyla kalbimizi eritenler! Kimleri takip edeceğimizi şaşırdık.

Ünlü simalardan da birbirinden romantik sevgililer günü paylaşımları gelmeye başladı bile. Bütün çiftlerimize şimdiden “Maşallah” diyelim, aman nazar değmesin hiç kimsenin ayrılık haberini almayalım!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Günün ilk sevgililer günü paylaşımlarından biri Sinem Kobal’dan geldi. Çiçeği burnunda annemiz Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalioğlu’nun sevgililer gününü birbirinden farklı fotoğraflarını paylaşarak kutladı!

Seren Serengil – Tohma

Sonunda aradığı mutluluğu yakalayan Leydi of the Magazin Seren Serengil, sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’dan romantik bir jest daha aldı! Sevgilisine güzel bir kahvaltı hazırlayan Tohma, Instagram’dan da aşkını haykırdı!

Amine Gülşe ve Mesut Özil

Fenerbahçe’nin yeni transferi Mesut Özil’in eşi Amine Gülşe, eşinin ve kızının fotoğrafını koyarak sevgililer gününü kutlamayı ihmal etmedi! “Benim en güzel 14 Şubatım, iyi ki varsınız sizi çok seviyorum❤️?‍?‍??” notuyla paylaşım yapan Amine Gülşe’ye kısa zamanda beğeni yağdı!

Hazal Kaya ve Ali Atay

Hazal Kaya da Instagram hesabından eşi Ali Atay’la beraber fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Hatta oğlunun da fotoğrafını paylaşarak: “Ali Atay beyefendinin, kendi yorumumu kattığım bu yeni sürümü de benim sevgilim olmuyor mu? Bence oluyor” açıklamasını ekledi. Fotoğrafın güzelliğine mi yoksa açıklamanın güzelliğine mi düşsem, karar veremedim!

blank

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler

Instagram’ın en sevilen ve en ponçik ailelerinden olan Berfu Yenenler ve Eser Yenenler de sevgililer gününü es geçmedi. Berfu Yenenler aynı gönderi de hem sevgililer gününü hem de eşi Eser Yenenler’in doğum gününü kutladı!

Pucca ve Serhat Osman Karagöz

Ünlü fenomen Pucca, oğlu Batı’nın babası Serhat Osman Karagöz’den boşanalı uzun zaman oluyor. Oğulları Batı için sık sık bir araya gelen ex-çiftimiz, sevgililer gününü kutladı ama biraz ters bir şekilde! Eski eşine çiçek gönderen Serhat Osman Karagöz “İyiki senden kurtulmuşum” notuyla Pucca’yı dumur etmeyi başardı. Notu görünce gülmeden edemedim orası ayrı…

Buse Varol Tektaş ve Alişan

blank

İkinci kez anne ve baba olan Alişan – Buse Varol Tektaş çifti, birbirlerine çiçek göndererek sevgililer gününü kutlamayı ihmal etmedi. Siz ne tatlış bir aile oldunuz böyle ya! Maşallah x41

Selin Ciğerci – Gökhan Çıra

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti de, sevgililer gününü atlamadı! Kocişko’suyla fotoğraf paylaşan Selin Ciğerci’nin fotoğrafı çok beğenildi.

Oğuzhan Koç – Demet Özdemir

Çiçeği burnunda çiftimiz Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç da ilk sevgililer gününü Instagram’dan kutlamış oldu. Mutluluklar!

Aynur Aydın – No One

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın ise yalnız kişilerin sesi oldu ve Twitter’dan şöyle bir tweet attı. Benim de moodum ektedir, hayır ağlamıyorum ya gözüme kırmızı gül kaçtı….

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz