Güzel Şarkıcı Gülben Ergen Program Gezmeye Devam Ediyor: “Hiç Taksi Plakalarım Olmadı Ama…”

Aleyna

Haberler

14 Şubat 2021

Güzel Şarkıcı Gülben Ergen Program Gezmeye Devam Ediyor: “Hiç Taksi Plakalarım Olmadı Ama…”

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen’in son zamanlarda katılmadığı program kalmadı! Youtube’un ünlü Katarsis programından tutun, “Menajerimi Ara” isimli diziye konuk oyuncu olmasına varana kadar bildiğiniz ya da bilmediğiniz bütün programlara katıldı.

gülben ergen

Bu programlara katılmasının bir sebebi var elbette, o da “Seni Kırmışlar” ismindeki albümü! Pek çok ünlü şarkıcı Koronavirüs yüzünden yeni albüm ya da single çalışmalarını ertelemiş olsa da; Gülben Ergen onlardan biri değil. Milyon TV’de Emel Yalçın’ın programında da beklemenin çözüm olmadığını ve üretmek zorunda hissettiğini söylüyor kendisi.

gülben ergen

Her ne kadar Gülben Ergen’in katıldığı programların hepsine yetişemesek de; Milyon TV’de yayınlanan Emel Yalçın’a konuk olan Gülben Ergen, herkesi şaşırtacak yeni açıklamalarıyla karşımıza çıktı. Dış güzellikten çok iç güzelliğine ve içini doldurmaya özen gösterdiğini söyleyen Gülben Ergen, yeterince kitap okumayınca kendine çok kızıyormuş!

“Hiç Taksi Plakalarım Olmadı!”

Ayrıca “Seni Kırmışlar” albümü için uzun yıllardır repartuar topladığını ifade eden güzel şarkıcı “Benim hiç taksi plakalarım olmadı, çok güzel şarkılarım oldu!” diyerek müziğin ve üretmenin onun için her şeyin önünde olduğunu söylüyor. Sözlerine ise şu şekilde devam ediyor: “Bu yatırım zekası başka bir şey, bilmek çok önemli bir erdemdir bu hayatta. Bilemem yapamam. Ama bak sahneye yatırım, kostüme yatırım, şarkıya yatırım, ışığa yatırım, iyi içeriklere yatırım bunlar çok önemli. Ben ‘Dadı’ dizisinden ilk bölümler aldığım parayı söylesem hiçbir şekilde inanamazsın, çok az ama iyi iş diye kabul ettim. 13 bölümden sonra biraz daha arttı” açıklamasını yaparak; bir dönemin efsane dizisi Dadı’dan çok az bir para aldığını söyledi.

Fark Yaratmam Gerekiyordu!

Bir zamanlar gündüz kuşağı programlarıyla, şarkılarıyla ve dizisiyle televizyonda fırtına estiren Gülben Ergen, Emel Yalçın’ın “Yüzünü eskitmekten korkmadın mı?” sorusuna şu şekilde cevap veriyor: “O zamanlar değil, çünkü o zaman ismimi oturtup fark yaratmam gerekiyordu. Diğerlerinden sıyrılıp kendimi göstermem gerekiyordu. Rakiplerini bazen sen kendin belirleyemiyorsun, magazin belirliyor. Bir yelpazenin içindesin, ‘Ben hiç oraya ait değilim’ deyip oradan çıkman lazım. Bu da iki güzel röportajla olmuyor, şarkı söylemekle de olmuyor. Taş bebek gibi güzel küpe takmakla da olmuyor. Çalışarak, üreterek, fark yaratarak o listeden çıkıyorsun!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz