Safiye Soyman’ın Uzun Yıllardır Birlikte Olduğu Faik Öztürk Gözyaşlarını Tutamadı: “Cenazeme Bile Gelme!”

Aleyna Özyaman

Haberler

14 Şubat 2021

Safiye Soyman’ın Uzun Yıllardır Birlikte Olduğu Faik Öztürk Gözyaşlarını Tutamadı: “Cenazeme Bile Gelme!”

Türk televizyonunun en ikonik çiftlerinden olan Safiye Soyman ve Faik Öztürk, bir dönemin yıldızlarıydı! Her konuk oldukları programda izleyicileri gülmekten kırıp geçiren Faik Öztürk ve Safiye Soyman, uzun yıllardır birlikteler.

Değişen jenerasyonla birlikte yıldızları eskisi kadar parlak olmasa da, hala gönlümüzdeki yerleri ayrıdır! Yıllardır yüzümüzü güldüren Faik Öztürk, geçtiğimiz haftalarda Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu’nun programına konuk oldu. Ancak bu sefer izleyenleri güldürmek yerine ağlattı. Hayat hikayesini Lerzan Mutlu’ya anlatan Faik Öztürk, gözyaşları içinde hayatındaki birine çok kırgın olduğunu ve onu asla affetmeyeceğini anlatmıştı. Fakat bu kişinin kim olduğunu açıklamamıştı.

Oğluna Çok Kırgın!

Önceki gece yine Uçankuş TV’nin “Hayatın İçinden” programına telefonla bağlanan Faik Öztürk’ün “çok kırgınım, affetmeyeceğim!” dediği kişinin oğlu olduğu ortaya çıktı.

Faik Öztürk, küçük oğluna mektup yazarak “Benim cenazeme gelme. Belki ayağa kalkar seni görürüm ve tekrar ölürüm” diyerek cenazesine bile gelmemesini söylemiş! Baba oğul arasında yaşanan bu küslüğün ise inat olduğunu söylüyor Faik Öztürk: “Bu işte bir inat var, nedir bu inat anlamadım. Mektup yazdım hakikaten ona, dedim ‘Benim cenazeme bile gelme, belki ayağa kalkar seni görürüm, tekrar ölürüm’ Bu kırgınlığın nedenini anlamıyorum, bunlar benim elimde büyüdüler. Askerliğini yaptırdım, Türkiye’nin en güzel okullarında okuttum. Herkes okula 10 lira verirken, ben 40 lira veriyordum ikisi için. Özel şöförleri vardı okula götürüp getirmek için. Hiçbir şekilde boyunları bükük olmadı arkadaşlarının yanında.”

En küçük oğlunun, kardeşinin nikahına bile gelmediğini anlatıyor Faik Öztürk: “En son düğün zamanı sen gelip elimi öpmezsen, kardeşinin boynuna sarılmazsan ben seni neden affedeyim? Her zaman ‘Baba Allah senden razı olsun, hiçbir şeyimiz eksik olmadı’ derler. Ama o gün benim oğlumun nikahı var, zaten 15 kişi gelecekti. Ona bile gelmedi. Ama oğlumun işi gücü yerindedir, benden maddi olarak hiçbir şey beklemez.”

Oğluna kırgınlığını her seferinde dile getiren Faik Öztürk, neden kırgın olduğunu açıklamıyor ancak oğlunu çok özlediğini canlı yayında bir kez daha haykırıyor.

Benzer Haberler

Ada 14 Şubat 2021

Babaya saygısızlık eden çocuğun kaderinde aynı şeyleri yaşamak var,o da öz çocuğundan bunu görecek geç tez

Yorum Yaz