Kavga Yüzünden Diziden Ayrılmıştı! Yasak Elma’nın Yıldızları Eda Ece ve Nesrin Cavadzade Hayranlarını Şaşırttı

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Kavga Yüzünden Diziden Ayrılmıştı! Yasak Elma’nın Yıldızları Eda Ece ve Nesrin Cavadzade Hayranlarını Şaşırttı

Fenomen dizi “Yasak Elma”, erkenden sezon finali yapınca ekibe de gün doğdu. Hemen tatile çıkan oyuncuların paylaşımları ilginç bir gerçeği ortaya çıkardı.

Yasak Elma

FOX’un sevilen dizisi “Yasak Elma”, erkenden sezon arası verdi ve beşinci sezon için hazırlıklara başlandı. Böylece, hem çok yorulan set ekibine gün doğdu hem de dizinin yerine “Masumiyet” geldi ve ratingler için son şansını denedi. Erken sezon finali “Masumiyet”in işine yaramadı ancak “Yasak Elma” ekibine gün doğdu! Hemen tatile çıkan oyuncular, gittikleri yerlerden en güzel fotoğrafları paylaşmaya başladı. Nesrin Cavadzade ve Eda Ece’nin paylaşımı da ilginç bir gerçeği ortaya çıkardı.

Kavga Ettikleri Söyleniyordu

Nesrin Cavadzade

Dizinin Şahika’sı Nesrin Cavadzade, sezon finalinden kısa bir süre önce diziden ayrılarak izleyicileri şok etti. Bunun klasik bir “Yasak Elma” manevrası olduğu ve Şahika’nın geri döneceği zannediliyordu. Ancak bu kez ipler tamamen koptu. Ani ayrılığın sebebinin dizinin eski yönetmeniyle çıkan gerginlik olduğu iddia edildi. İddiaya göre, dizinin eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, bir günlüğüne sete gelince Eda Ece de hemen onu ziyarete geldi. İki arkadaşın uzayan sohbeti de Nesrin Cavadzade’nin sabrını taşırdı ve çıkan gerginliğin sonunda Şahika karakterinin bileti kesildi. Ancak yönetmen Neslihan Yeşilyurt, kendisinin bu ayrılıkla uzaktan yakından alakasının olmadığını ve Nesrin Cavadzade’yle yapımcının gerginlik yaşadığını söyledi.

Tatil paylaşımlarıyla gördük ki, Neslihan Yeşilyurt doğru söylüyor!

Hep Birlikte Tatildeler

Nesrin Cavadzade, iddiaya göre sevgilisi Gökhan Alkan’dan da ayrıldı. Ancak tatildeki mutluluğuna bakınca bu ayrılıkların onu pek de etkilemediği görülüyor! Üstelik, tatilde ona kavga ettiği söylenen Eda Ece dahil olmak üzere “Yasak Elma” oyuncuları da eşlik ediyor.

Eda Ece Nesrin Cavadzade Gülenay Kalkan

İyi eğlenceler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz