Güzel Şarkıcı Demet Akalın Yine Kime Küstü? Bu Sözler Sosyal Medyayı Karıştırdı: “Dostu Düşmanı Görebile…”

Aleyna

Haberler

31 Ekim 2021

Güzel Şarkıcı Demet Akalın Yine Kime Küstü? Bu Sözler Sosyal Medyayı Karıştırdı: “Dostu Düşmanı Görebile…”

Arkadaş çevresindeki tüm olayları Instagram hesabına yansıtan Demet Akalın, bugün yaptığı paylaşımla herkesin kafasını karıştırmayı başardı. Anlaşılan yine arkadaşlarından birine ya da birkaçına sitem edip küsen Demet Akalın tepkisini Instagram’dan göstermeyi tercih ediyor.

Demet Akalın’dan Sonra Beli Doğrulmadı!

Güzel şarkıcı Demet Akalın, son dönemlerin şüphesiz en ilgi çeken isimlerinden biri. Özellikle de pandemi döneminde sahne alamadığı zamanlarda Alişan’la Star TV’de sabah programı sunmaya başlamasının ardından, sadece şarkıcı olarak değil televizyoncu kimliğiyle de tanınmaya başlandı. Seda Sayan’la kavgasından sonra Gelinim Mutfakta ile anlaşan ve reytinglerde fırtınalar estiren Demet Akalın, yoğunluğu nedeniyle programı bırakınca olanlar oldu.

blank

Haftanın 3 günü çekim, 3 günü farklı şehirlerde konserler ve sahneler, reklam çekimleri derken ailesine ve özellikle de kızı Hira’ya vakit ayıramayan Demet Akalın; Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılmıştı ancak Demet Akalın’dan sonra program bir türlü rayına oturamadı. Şimdiye kadar 4 sunucu eskiten yapımcılar bu defa farklı bir konsept denemek istedi.

Demet Akalın’ın Atarları Devam Ediyor!

Yeni konsepte göre her hafta farklı bir sunucu programı sunacaktı. Bu yeni konseptin ilk sunucusu Songül Karlı oldu, Songül Karlı’dan sonra ise Seda Sayan’ın kankası Safiye Soyman’ı seyrettik. Bu hafta ise 4 yılın ardından Mehmet Ali Erbil ekranlara döndü ve programın 1 hafta için sunuculuğunu üstlendi.

blank

Birçok sosyal medya kullanıcısı Demet Akalın ya da Fatih Ürek’in geri dönmesini istese de bakalım ilerleyen günlerde neler olacak? Ailesine vakit ayırmak için programı bırakan Demet Akalın ise Instagram hesabı üzerinden yine birilerine dokundurmalı mesajlar göndermeyi ihmal etmedi. Acaba Demet Akalın’ın hedefinde bu defa kim var: “Zor günleri yaşayacaksın ki dostu düşmanı görebilesin. İyi gününde yanında olanı değil, kötü gününde kötüyü iyi yapmayı çalışanı bileceksin. Ona göre davranacak ona göre duvar öreceksin ki, kendini üzmeyesin, üzülmeyesin!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz