Çukur’un Yıldızı Aras Bulut İynemli ve Sevgilisi Bige Önal Evliliğe Dair Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Aleyna

Haberler

14 Şubat 2021

Çukur’un Yıldızı Aras Bulut İynemli ve Sevgilisi Bige Önal Evliliğe Dair Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Ekranların beğenilen oyuncularından olan Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ilişkileri hakkında dikkat çekici açıklamalar yaptı. Uzun yıllardır aşk yaşayan ikili evlilikle ilgili merak edilen sorulara da cevap verdi.

Aras Bulut İynemli, hem oyunculuğu hem de yakışıklılığıyla dikkat çeken bir isim. Oynadığı her rolün altından başarıyla kalkan Aras Bulut, halihazırda Show TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur’da izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Herkesi kendine hayran bırakan başarılı oyuncunun da hayatında hayran olduğu bir isim var elbette… Bige Önal!

blank

Aras Bulut İynemli’nin kalbini kaptırdığı Bige Önal da hem oyunculuğu hem de güzelliği ile ön planda. “Sen Çal Kapımı” dizisinde “Selin” karakterine can veren oyuncu da, tıpkı İynemli gibi büyük bir hayran kitlesine sahip.

Dizi Setinde Başlayan Sıcacık Bir Aşk

blank

İkilinin ilişkisi, “Maral: En Güzel Hikayem” dizisinin ardından başlamış. Aras Bulut İynemli’nin başrol oynadığı dizide, Önal da “Alara” isimli larakteri canlandırmıştı. Dizi setinde tanışan çift daha sonra aşk yaşamaya başladı.

Evlilik Sorularına Yanıt Verdiler

İlişkilerini magazin dünyasından uzak tutan çift hakkında en merak edilen sorulardan biri de ne zaman evlenecekleri. Önceki gün basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, evlilik düşüncelerinin olup olmadığına da cevap verdi.

“Mesleğimize Odaklı Yaşıyoruz”

blank

Basın mensuplarının “Yakın gelecekte evlilik düşünüyor musunuz?” sorusuna sevilen çift, “Biz böyle planlar yapmıyoruz, günümüze ve mesleğimize odaklı yaşamaya çalışıyoruz. En azından şimdilik durum bu.” yanıtını verdi. Ayrıca çift, işlerinin çok yoğun olsa da görüşmek için vakit bulabildiklerini belirtti.

“Hiçbir Şeyin Zorunluluğu Yok”

Evliliğe karşı bakış açılarının sorulması üzerine çiftten çarpıcı bir açıklama geldi. Soruyu yanıtlayan Bige Önal bunun için zorunlu hissetmediklerini dile getirdi. Önal’ın, “Ben, hiçbir şeyin zorunluluk olduğunu düşünmüyorum. Bir birey, kendi hayatını nasıl, nerede, kiminle yaşamak istiyorsa, öyle yaşamalı.” açıklaması dikkat çekti.

blank

“Eğer istemiyorsa, kimse evlenmek zorunda değil. Bu tamamen kişinin kendi hayatını nasıl yaşamak istediğiyle alakalı.” diyen güzel oyuncu, “Hiç kimsenin de bununla ilgili bir fikir beyan etme hakkı yok bence.” diye de ekledi.

“Göz Önünde Bir İlişki Yaşamıyoruz”

İlişkilerini 5 yıldır devam ettiren çifte “Sırrınız nedir?” sorusu sorulunca Bige Önal, “Çok teşekkür ederiz. Ne mutlu bize. İlişkimizi göz önünde değil, kendi içimizde yaşıyoruz. Sanırım formülümüz bu.” cevabını verdi.

“Oyunculuk Sayesinde Birbirimizi Daha Rahat Anlıyoruz”

blank

Magazine hiçbir şekilde malzeme vermeyen ve her anlarını özel tutan çift, oyunculuk sayesinde de birbirlerini çok daha rahat anlayabildiğini düşünüyor. Her ikisinin oyuncu olmasının ilişkilerine avantaj sağladığını düşünen çift, “Hikayeler ve karakterler üzerine fikir alışverişi yapıyoruz. Dezavantajını yaşamadım henüz. Belki uzun vadeli bir projede, aynı sette olmak istemeyebiliriz. Eğer o güzel bir hikayeyse, birimizin o işten feragat etmesi gerekebilir.” açıklamasında bulundu.

Benzer Haberler

Cihangir Ceyhan 14 Şubat 2021

Azer kurtuluş

Yorum Yaz