Alişan’dan Hastalığı Yenip Programa Dönen “Ortisi” Demet Akalın’a Garip Karşılama: “2002’deki halin gibisin!”

Aleyna

Haberler

22 Şubat 2021

Alişan’dan Hastalığı Yenip Programa Dönen “Ortisi” Demet Akalın’a Garip Karşılama: “2002’deki halin gibisin!”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Covid-19’u atlatıp “ortisi” Alişan’la sunduğu programa geri döndü. Alişan’ın “ortisini” karşılama şekli ise görenleri şaşırttı!

Alişan Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, birkaç aydır yakın arkadaşı Alişan’la beraber Star TV’de bir sabah programı sunuyor. “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”, reytingleri -ve iddialara göre ücret karşılığı programa çıkan konuklarıyla- kanalın yüzünü güldürüyor. Ama Alişan bir süredir programı tek başına sunuyordu. Çünkü Demet Akalın ve eski eşi Okan Kurt, Covid-19’a yakalanmıştı! Bunu ilan eden ilk isim de yine Alişan olmuştu.

Demet Akalın, sadece yakın temaslı olduğu için kısa süre karantinada kalacak ve programa geri dönecekti. Ama çok geçmeden o da Covid-19’a yakalandı. Bu yüzden Demet Akalın’ı uzun süredir sunduğu programın stüdyosunda değil, evde programını izlerken çektiği videolarda görüyorduk!

Neyse ki, Demet Akalın hastalığını atlattı ve bugün işinin başına döndü. Alişan’ın program partnerini -kendi deyimleriyle “ortisini”- karşılama şekli ise biraz garipti!

Hastalık “İşe Yaramış”

Alişan, “ortisi” Demet Akalın’ı verdiği kiloları anlatırken videoya çekti. Bu arada da “2002-2003 gibi. Acayip zayıflamışsın” diyerek iltifat etti.

“Ortiler”, neyse ki yalnızca kamera arkasında hastalıkla ilgili gülüp eğlendi. Yayın sırasında bunu yapsalar muhtemelen ortalık birbirine girerdi! Zaten Demet Akalın da, “Neler çektiğimi anlatacağım” diyerek programa dair sinyal verdi.

“Dostumu düşmanımı tanıdım”

Demet Akalın

Demet Akalın, karantina döneminde hastalığa yakalanmasına sebep olanlar ve ona destek olmayanlarla ilgili bol bol paylaşım yapmıştı. Örneğin, yakın arkadaşı Esra Balamir’le bu yüzden darıldığı konuşuluyor! Ünlü şarkıcı, “Dostumu düşmanımı tanıdım” diyerek bu durumu doğruladı. Örneğin, yeni dostları arasında onu sık sık arayan İrem Derici ve Tarkan da var. Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre de bitkisel ilaçlar yollamış.

Demet Akalın

Malum, Demet Akalın ve Okan Kurt virüsü çok eleştirilen Uludağ tatilinde kaptı. “Uludağ’a gitmeseydin” diyenlere de “özel” bir yanıtı var: “Bu virüs illa ki sizi buluyor. Zaten Okan’la ayrı odalarda kalıyorduk, kızımız istediği için beraber yatmıştık.

Giden Kiloları Suya Borçlu!

Demet Akalın

Demet Akalın, karantinada çok fazla sırt ağrısı çektiğini söylüyor. Neyse ki, Okan Kurt hastalanınca hemen C vitamini serumlarına başladığını ve beslenmesine dikkat ettiğini söylüyor. Böylece, süreci daha kolay atlattığını düşünüyor. Hatta “virüsler gitsin diye” çok su içince kilo verdiğini belirtiyor. Demek ki, “ortisi” Alişan’ın bol bol övdüğü fiziğine kavuşmuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz