Yasak Elma’nın 100. Bölüm Çekimlerinden Kötü Haber! Eda Ece Hasta Olduğunu “Bihter Ziyagil” Stiliyle Duyurdu

Aleyna

Haberler

22 Şubat 2021

Yasak Elma’nın 100. Bölüm Çekimlerinden Kötü Haber! Eda Ece Hasta Olduğunu “Bihter Ziyagil” Stiliyle Duyurdu

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece, setten bu kez üzücü bir haber paylaştı. Ünlü oyuncu, çekimler sırasında hasta oldu.

Yasak Elma afişi

Fenomen dizi “Yasak Elma”, haftaya 100. bölümüyle “dalya” diyecek! Dijital içeriklerin yaygınlaştığı ve giderek artan dizi sürelerinin izleyiciyi dizilerden soğutmaya başladığı bir dönemdeyiz. Dolayısıyla, bir dizinin 100. bölümünde de yüksek reytinglerle yola devam etmesi hafife alınacak bir iş değil. Üstelik, “Yasak Elma”, sezon başında bir sürü karakterini diziden çıkararak bunu başardı!

Nesrin Cavadzade Eda Ece Şevval Sam

Hikayenin merkezindeki Halit karakterini oynayan Talat Bulut dahil olmak üzere, pek çok karakter diziye veda etti. Buna rağmen, dizinin reytingleri düşeceğine arttı! Sonrasında da, dizinin kadrosu Erdal Özyağcılar gibi duayen bir isimle ve Berk Oktay, Nilperi Şahinkaya gibi önemli transferlerle güçlendirildi. Bu da senaristlere yeni bir entrikalar zinciri ve olay örgüsü yaratma fırsatı verdi. Böylece, önemli olanın “starlar” değil senaryo olduğunu görmüş olduk!

Eda Ece

Elbette, oyuncuların da bu başarıda büyük katkısı var. Özellikle Eda Ece, entrika yüklü bir diziye mizah katarak izleyiciye nefes aldırma konusunda çok başarılı. Bu sayede canlandırdığı Yıldız karakteri bir fenomene dönüştü. Başarılı oyunculardan oluşan kadro, sette de çok iyi anlaşıyor. Ama çekimlerde bazı zorluklar da yaşanıyor tabii ki!

“Donuyorum anlasana”

Malum, İstanbul uzun süredir görülmeyen bir kar yağışının ve soğuğun etkisi altındaydı. “Yasak Elma”nın set ekibi de bu zorlu koşullardan payını aldı. Her zaman eğlenceli set paylaşımlarıyla dikkat çeken Eda Ece, bu kez üzücü bir haber verdi.

Eda Ece, efsane dizi “Aşk-ı Memnu”nun meşhur repliği “Ölüyorum anlasana“dan esinlenmiş gibi görünüyor. “Donuyorum anlasana” diyerek hasta olduğunu duyuran ünlü oyuncuya acil şifalar diliyoruz.

Neyse ki ünlü oyuncunun ciddi bir durumu yok! Sadece soğuk algınlığı olduğunu söyleyen Eda Ece, birkaç güne iyileşeceğini söyledi.

Benzer Haberler

Evrim 23 Şubat 2021

İlk yorumu ben yaptım

Ibrahim Qurbanli 23 Şubat 2021

100 bolum olucak!Eda Ece sadece iki gunluk hastalandi.Allah ona sifa versi.Yani,het sryi abartiyorsinuz!Kutfen yaaa,abartmayin!?

Yorum Yaz