Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin Instagram Filtresiyle İmtihanı: “Bıyıklı” Şahika Herkesi Güldürdü!

Aleyna

Haberler

21 Şubat 2021

Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin Instagram Filtresiyle İmtihanı: “Bıyıklı” Şahika Herkesi Güldürdü!

Fox TV’nin sevilen dizi Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade, Instagram hesabını aktif kullanan ünlülerden biri. Günlük hayatından ya da Yasak Elma’nın setinden pek çok fotoğraf ve video paylaşan güzel oyuncu; farklı “tarzlar” denemeyi de oldukça seviyor.

Nesrin Cavadzade

Geçtiğimiz gün sarı bir perukla karşımıza çıkan Nesrin Cavadzade, bugün Instagram filtrelerinden birine kafayı takmış! Ancak Instagram filtrelerini biliyorsunuz; insanı vezir de ediyor rezil de. Bir dönemin efsane uygulaması Snapchat’in önderlik ettiği bu filtre akımı, Instagram’ın yapay zekasıyla birleşince kimseyi efektsiz göremez olduk!

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade’nin Bıyık Filtresiyle İmtihanı!

Hatta pek çok ünlü sima efekt kullandığını gizlemeye çalışıyor ve bazen de rezil oluyor. Ancak Nesrin Cavadzade’nin durumu öyle değil! Instagram’ın filtre marketinde gezinirken; “bıyıklı” bir filtreye denk gelince filtreyle videolar çekmeye başlayan Nesrin Cavadzade, bu komik anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Yasak Elma setinde çekime hazırlanan Nesrin Cavadzade’nin “bıyık” filtresiyle imtihanı herkesi oldukça eğlendirdi. Güzel oyuncunun bu storyleri kısa sürede Instagram’da yayılmaya başlayınca; Nesrin Cavadzade’nin bıyıklı halini görenler hem eğlendi hem de güzel oyuncuya övgüler yağdırmaktan geri durmadı!

Yasak Elma’da Ayrılık Yok!

4 sezondur Yasak Elma’da Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz sene Netflix’in “Bir Başkadır” dizisinde, oynadığı karakterden ve bulunduğu diziden memnun olmayan hatta sürekli diziyle dalga geçen “Oyuncu Melisa” karakteriyle karşımıza çıktı.

Nesrin Cavadzade

Ancak bu Melisa karakteri Nesrin Cavadzade’nin başına bela oldu! Sosyal medyada Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma dizisi hakkında “olumlu” düşünmediği iddia edildi. Hatta bu iddialar o kadar dallanıp budaklandı ki; Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma’dan ayrılacağı iddia edildi. Ancak bu haber asparagas çıktı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz