Masumlar Apartmanı Ezgi Mola’ya Taşındı! Ezgi Mola Safiye’yi Aratmayan Titizliğiyle Merve Dizdar’ı Şaşırttı

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Masumlar Apartmanı Ezgi Mola’ya Taşındı! Ezgi Mola Safiye’yi Aratmayan Titizliğiyle Merve Dizdar’ı Şaşırttı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın yıldızları Ezgi Mola ve Merve Dizdar, set dışında da hiç ayrılmıyor. Karantinayı Ezgi Mola’nın evinde geçiren ikili, “Safiye-Gülben cosplay” yaptı!

Ezgi Mola Merve Dizdar

TRT 1’in ilgiyle izlenen dizisi “Masumlar Apartmanı”, sıra dışı senaryosu ve olağanüstü oyunculuk performanslarıyla dikkat çekiyor. En çok ilgi gören isimler ise şüphesiz ki, Safiye’yi oynayan Ezgi Mola ve Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar. Dizide iki kardeşi canlandıran ikili, gerçek hayatlarında kardeşten de öteye geçtiler!

Annesi Bile Ayırt Edememiş

Alice afişi

Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın dostluğu diziden de öncesine dayanıyor. 2019’un en popüler işlerinden “Alice müzikalinde birlikte yer alan oyuncular, “Masumlar Apartmanı”nda abla-kardeş olmaktan çok mutlu. Bu rollere seçilmelerinde oyunculukları kadar birbirlerine olan benzerliklerinin de etkisi vardır diye düşünüyoruz! İki oyuncu o kadar benziyor ki, bazen onları tanıyanlar bile karıştırıyor, mesela Ezgi Mola’nın annesi!

Merve Dizdar Ezgi Mola

“Alice” müzikalinde Merve Dizdar, Ezgi Mola’dan önce sahneye çıkıyormuş. Ezgi Mola gelene kadar da çoğu insan onu Ezgi Mola zannediyormuş! İlk oyunun çıkışında Ezgi Mola’nın annesi Jale Hanım bile, “Merve’yi kızım diye seyrettim” gibi bir itirafta bulunmuş. Arkadaşları da Merve Dizdar’ın başka biri olabileceğine ihtimal vermemiş, “Ezgi’nin sesi değişti herhalde” diye düşünmüşler. Hal böyle olunca, abla-kardeş rolü almak da zor olmuyor!

Karantinada Bile Ayrılmıyorlar

Merve Dizdar ve Ezgi Mola, özellikle “Masumlar Apartmanı” başladıktan sonra, birbirlerini övgüye boğmaya başladı. Bu övgüler sahte de değil, gerçekten çok iyi arkadaşlar! İkili, karantina günlerini bile Ezgi Mola’nın evinde birlikte geçiriyor. Malum, Merve Dizdar’ın eşi Gürhan Altundaşar şu sıralar Muğla’da film çekiminde. Düşünceli dost Ezgi Mola da arkadaşının yalnız kalmasını istememiş belli ki. Hep beraber takılmalarından doğan mizah da bizim yanımıza kar kaldı!

Ezgi Mola’nın Safiye’yi aratmayan temizlik becerileri göz kamaştırıyor cidden! Mustafa Aksakallı ve Merve Dizdar da çok iyi anlaşıyor gibi görünüyor. Neyse ki, ikilinin dostluğu evdeki “Safiye-Gülben cosplay” havasını biraz dağıtıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz