Şeyma Subaşı Kızının Şikayetlerine Aldırmadı! Annesinin Tatili Melisa’nın Çilesine Dönmeye Devam Ediyor

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Şeyma Subaşı Kızının Şikayetlerine Aldırmadı! Annesinin Tatili Melisa’nın Çilesine Dönmeye Devam Ediyor

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, kızı Melisa ve sevgilisi Meedo ile tatile devam ediyor. Ama işler Melisa için pek de iyi gitmiyor!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşkla hayatımıza girdi. Çift boşanınca herkes Şeyma Subaşı’nın biteceğini düşünüyordu. Ama o hedef büyüttü! Hayata küsmek yerine önce İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşadı. Bu aşk pek dikiş tutmayınca da Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi, Meedo Enişte, hayatına girdi. Şeyma Subaşı’nın iddiasına göre Meedo Enişte uzun süre onun peşinden koştu. Ama koşmasına değmiş belli ki, mutlu çift bu senenin sonuna doğru evlenmeyi planlıyor! Birbirlerine “ruh ikizim” diyen ikili, günaşırı Instagram’dan birbirini övüyor. Son sansasyonel olayları da bitmeyen tatilleri için uçak kapatmak oldu!

Aldıkları büyük tepkilerin ardından, “Kimsenin hakkını yemedik. Meedo bize özel uçuş koydurdu” diyen Şeyma Subaşı, daha da büyük tepki alınca iyice çıldırdı. Instagram’dan attığı “Çok iyi olduğum için en iyisini hak ediyorum. Ya siz?” nutku hala akıllarda!

Tatil Melisa’yı Zorlamaya Başladı

Mutlu çifte tatillerinde biri daha eşlik ediyor, Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa. Melisa ve Meedo çok iyi anlaşıyormuş gibi görünüyor. Ama Melisa’nın acı çektiği anlar da var!

Eleştirileri göz ardı edip tatilin tadını çıkaran Şeyma Subaşı, bu sabah kızı Melisa’yı da yanına alıp dağa çıktı. Ama Melisa’nın ne tırmanış hoşuna gitti ne de manzara! “Karnım ağrıyor” ve “Çok kötü hissediyorum” serzenişleri de işe yaramadı.

Neyse ki, sonrasında kano ve yüzme gibi Melisa’nın daha çok sevdiği aktivitelere geçtiler. Ama tatil bir an önce bitse iyi olur! Bebekliğinden beri ülke ülke gezen Melisa bile bu kadar seyahati ve aktiviteyi kaldıramadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz