Hadise – Kaan Yıldırım Ayrılığının Perde Arkası Ortaya Çıktı: Kaan Yıldırım O Telefondan Sonra İlişkiyi Bitirmiş!

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Hadise – Kaan Yıldırım Ayrılığının Perde Arkası Ortaya Çıktı: Kaan Yıldırım O Telefondan Sonra İlişkiyi Bitirmiş!

Türkiye’nin en sevdiği çiftlerden biri şüphesiz Kaan Yıldırım ve Hadise’ydi. Geçtiğimiz gün birbirlerini Instagram’dan takipten çıkan çiftimizin bu hamlesi sosyal medya kullanıcıları ve Instagram magazincileri tarafından “ayrılık” olarak algılandı. Bir küs bir barışık ilişkilerine devam eden Hadise ve Kaan Yıldırım’dan henüz bir açıklama gelmemiş olsa da; birçok kişi ikilinin ayrıldığından oldukça emin. Hatta Beyaz TV’de başlayan “Beyaz Magazin” programının ortaya attığı iddiaya göre Kaan Yıldırım, Ebru Gündeş’le konuştuktan sonra ilişkiyi bitirme kararı almış.

Hadise’nin Kötü Günleri!

Bildiğiniz gibi Hadise hakkında ortaya atılan iddialar magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Geçtiğimiz aylarda Ebru Gündeş’in Reza Zarrab ile ayrılığının patlak vermesi en çok Hadise’yi yaraladı. Çünkü iddiaya göre; bir dönem O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Ebru Gündeş’in ayrılık nedenlerinden biri de Hadise’ydi! Mahkemeye “yakınım tarafından aldatıldım!” diyen Ebru Gündeş’in Hadise tarafından aldatıldığı iddiası ortalığı yaktı geçti.

Bu iddiaların ortaya atılmasının ardından mahkeme kararı çıkartan Hadise, konu hakkında konuşulmasını yasaklattı ve iddiayı ortaya atan Hürriyet’ten de hem şikayetçi oldu hem de haberi kaldırttı. Ancak Hadise için kötü günler başlamıştı bir kere, Belçika’da katıldığı bir radyo programında yaptığı Eurovision açıklamasıyla yanlış anlaşılan güzelimiz tüm Türkiye’den linç yedi!

blank

Kaan Yıldırım Kanıtları Görmüş!

Kendini açıklamaya çalışsa da yeterli olmadı! Bu olayın ardından ise yıllardır O Ses Türkiye jüriliği yapan güzel şarkıcının yarışmadan ayrılacağı söylentileri aldı başını gitti. Ancak son yaşanan olay Hadise’ye büyük bir darbe oldu. Karşılıklı olarak Kaan Yıldırım’la birbirlerini takipten çıkan çiftimiz “ayrılık” sinyalini vermiş oldu. Bugün ise çiftimizin neden ayrılmış olabileceği konuşulmaya başlandı.

Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz yerine Beyaz Magazin başladı, ünlü magazinci Bilal Özcan’ın yorumcu koltuğunda oturduğu programda ise gündem Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığıydı. Beyaz Magazin’in ortaya attığı iddiaya göre; Kaan Yıldırım bu olayların ardından Ebru Gündeş’i aramış ve Ebru Gündeş’te Reza Zarrab’la Hadise’nin bir dönem birliktelik yaşadığını video, fotoğraf ya da ses kayıtlarıyla Kaan Yıldırım’a kanıtlamış! Bu iddia bakalım doğru çıkacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz