Tecavüzcü Olduğunu Söylemişti! Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan Kavgasında Son Dakika Gelişmesi: “Aramıza Kimse…”

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Tecavüzcü Olduğunu Söylemişti! Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan Kavgasında Son Dakika Gelişmesi: “Aramıza Kimse…”

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil kavgasında sona geldik! Birbirleri hakkında birçok laf söyleyen ikiliden Mehmet Ali Erbil, bugün Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak; hem Seda Sayan’dan hem de Oğulcan Engin’den özür diledi ve bu davranışlarının “ilaçlar” yüzünden olduğunu söyledi.

Kavga Başladı!

Bildiğiniz gibi dünden beri magazin gündeminde sular durulmuyor. Mehmet Ali Erbil’in fitilini ateşlediği kavgada Seda Sayan’dan “tecavüzcü” çıkışı gelmesi ortalığı iyice kızıştırmıştı. Bugün ise Mali, eski dostundan özür diledi ve konu kapandı.

Aslında her şey dün Mehmet Ali Erbil’in Beyaz TV’nin yeni magazin programı Beyaz Magazin’in programına bağlanmasıyla başladı. Seda Sayan hakkında ileri geri konuşan Mehmet Ali Erbil; Seda Sayan’ın 60 yıldır insanları korkuttuğunu ve herkesin ekmeğiyle oynadığını söylemesi herkesi şaşırttı. Mali’nin bu çıkışına anlam verilmese de; kavga başlamıştı bir kere!Seda Sayan da Miami’den boş durmadı tabii kendisini savundu; “Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor.”

blank

Özür Diledi!

Bu sözlerden sonra Mehmet Ali Erbil, Instagram hesabından bir açıklama yaptı; “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor.” Kendisini geçmişten vuran Mali’yi gören Seda Sayan ise Mehmet Ali Erbil’in evdeki hizmetliye tecavüz ettiğini iddia etti; “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin!”

blank

Bugün ise Mehmet Ali Erbil, Instagram’dan bir açıklama daha yayınlayarak Seda Sayan ve Oğulcan Engin’den özür diledi; “Seda benim canımdır kardeşimdir; oğlu oğlumdur, o da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz. Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım özür diliyorum Seda’dan da Oğulcan’dan da… Aramıza da kimse giremez, girmesin.” Mali’nin bu paylaşımını kendi Instagram hesabında paylaşan Seda Sayan, kavganın bittiğini belli etmiş oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz