Dedikodu Kazanı: Merve Dizdar Eşinden Ayrılıyor, Alişan’ın Oğlu Burak Hasta mı?, Mehmet Ali Erbil Özür Diledi!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

16 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Merve Dizdar Eşinden Ayrılıyor, Alişan’ın Oğlu Burak Hasta mı?, Mehmet Ali Erbil Özür Diledi!

Dedikodu kazanı fokurdamaya başladı! Denizde kum, ünlüler camiasında gıybet bitmez. Bakalım 16 Haziran Çarşamba günü neler yaşanmış? Hazırsanız magazin turu başlıyor.

1. Mehmet Ali Erbil Seda Sayan’dan Özür Diledi!

Bugün Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz gün hakkında konuştuğu Seda Sayan’dan Instagram’dan özür diledi; “Seda benim canımdır kardeşimdir; oğlu oğlumdur, o da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz. Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım özür diliyorum Seda’dan da Oğulcan’dan da… Aramıza da kimse giremez, girmesin.” Mehmet Ali Erbil’in bu paylaşımını kendi Instagram hesabında paylaşan Seda Sayan, kavganın bittiğini belli etmiş oldu! Bu arada detaylar için:

2. Merve Dizdar Eşinden Ayrılıyor!

blank

Bugün Merve Dizdar’dan eşi Gülhan Altundaşar’la ilgili bir açıklama geldi. Meğerse çevreye “mutlu” pozları veren çiftimiz ayrılıyormuş; “Magazin bilmiyorum. Anlamam da. Bu olaylar nasıl çıktı onu da bilmiyorum. Gürhan’la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldığımız doğru. Fakat bunun dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle rica ederim. Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne ben birbirimizi aldatmadık, yasak aşk yaşamadık kimseyle, sadece bitti… Rica ediyorum”

3. Kaan Yıldırım ve Hadise Ayrılığının Perde Arkası!

blank

Türkiye’nin sevilen çiftlerinden Kaan Yıldırım ve Hadise ayrıldı! Aslında taraflardan açıklama gelmemiş olsa da; Instagram’dan birbirlerini takipten çıkartmaları ve fotoğrafları silmeleri herkes için “ayrılık” sinyali anlamına geldi. Ancak bugün Beyaz Magazin’de ortaya atılan iddiaya göre Kaan Yıldırım, Reza Zarrab ve Hadise arasında çıkan dedikodunun ardından Ebru Gündeş’i aramış ve Ebru Gündeş’te Reza Zarrab’la Hadise’nin bir dönem birliktelik yaşadığını video, fotoğraf ya da ses kayıtlarıyla Kaan Yıldırım’a kanıtlamış! Bu arada detaylar için:

4. Alişan ve Buse Varol’un Oğlu Burak Hasta mı?

blank

Bugünlerde Antalya tatilinden dönen Buse Varol ve Alişan’ın küçük oğlu Burak herkesi telaşlandırdı! Buse Varol’un Burak’a çorba yaptığı anları paylaştı ve bu paylaşımın üzerine; “Burkime şifa olsun!” yazdı. Bu paylaşım hem Buse Varol hem de Alişan’ın takipçilerini oldukça telaşlandırdı! Umarız küçük Burak’ın bir şeyi yoktur! Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz