Ekranın Yeni Çifti Arasında “İntikam” Rüzgarları Esiyor! Ada Masalı’nın Yıldızı Ayça Ayşin Turan’dan Tuhaf İstek

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Ekranın Yeni Çifti Arasında “İntikam” Rüzgarları Esiyor! Ada Masalı’nın Yıldızı Ayça Ayşin Turan’dan Tuhaf İstek

Yaz sezonunun en iddialı dizilerinden “Ada Masalı”, dün akşam ilk bölümüyle ekrana merhaba dedi. İlk bölüm için gelen övgülere yanıt veren Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz arasında ise kriz (!) çıktı.

Ada Masalı

Drama, aksiyona ve psikolojik gerilime doyduğumuz bir dizi sezonunu daha kapattık. Şimdi, aşka ve şıkır şıkır mekanlara doyacağımız romantik komedilerin sezonu geldi! Her kanalda çeşit çeşit aşk hikayesi ve komedi dizisi başladı bile. Ama bu yazın en iddialı dizilerinden biri hiç şüphesiz “Ada Masalı” oldu. Star TV’nin yayınladığı dizi, en kaliteli dizilerin şirketi olan Ay Yapım adıyla izleyiciye büyük bir güven verdi. Başrolde de son dönemin en dikkat çekici isimlerinden Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz olunca, herkes dizinin yayın gününü heyecanla beklemeye başladı.

Ada Masalı

Öte yandan, diziye dair küçük soru işaretleri de oluşmaya başladı. “Kocan Kadar Konuş” serisiyle tanınan yazar Şebnem Burcuoğlu, dizinin kendi kitabından alıntı yaptığını ve hiçbir izin alınmadığını söyledi. Fragmanı izleyerek yaptığı bu yorumda ilk bölümü izledikten sonra da ısrarcı oldu mu, bilmiyoruz!

Ratingler Düşük Çıktı

Ada Masalı

“Ada Masalı”, ilk bölümüyle sosyal medyada ilgi görse de bunu rating tablosuna yansıtamadı. “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” ve Euro 2020 maçları listenin ilk sıralarında yer alırken, “Ada Masalı” ancak total sıralamada 9. olabildi. Yine de, yaz sezonunun devamında izlenme oranlarının yükselmesi için büyük umut var. Çünkü diziyi övenler de boldu!

Teşekkür Fotoğrafı Krizi

Ada Masalı

Dizinin başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz, gelen tüm övgülere Instagram’da teşekkür etti. Ancak Alp Navruz’un partnerini photoshopladığı fotoğraf yüzünden küçük bir kriz çıktı.

Ayça Ayşin Turan Alp Navruz

Paylaşımı gören Ayça Ayşin Turan, “Bunun intikamı itinayla alınır. Arkadaşlar bir el atın, setteyim, çalışıyorum. Güzel alternatifleri bekliyorum” diyerek yardım istedi. Henüz bir yardım gelmese de bunun bir rövanşı olacağı kesin. Belli ki, yine çılgın ve eğlenceli bir ikiliyle karşı karşıyayız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz