Uçankuş TV’de Program Yapan Lerzan Mutlu’dan Takipçisinin “Bakire Misin?” Sorusuna Şok Yanıt!

Aleyna

Haberler

20 Aralık 2020

Uçankuş TV’de Program Yapan Lerzan Mutlu’dan Takipçisinin “Bakire Misin?” Sorusuna Şok Yanıt!

Sevilen şarkıcı ve sunucu olan Lerzan Mutlu, uzun zamandır farklı kanallarda sabah programları yapıyor bildiğiniz gibi. Bir süredir de Uçankuş TV’de “Lerzan ile Çok Mutlu” isimli sabah programı ile magazin programı karışımı bir program ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Programın Konukları Dikkat Çekiyor!

Farklı konuklarla gündemi etkileyen kişilerden biri olan Lerzan Mutlu’nun Uçankuş TV’de yayınlanan programına geçtiğimiz haftalarda; Star TV’de sabah programı yapan Demet Akalın ve Alişan konuk olmuştu. Lerzan Mutlu’nun programında, kendilerine “müziği bıraktım” diyerek konuk olarak gelmeyen Hakan Altun’a kırgınlıklarını dile getirmişlerdi. Ayrıca, Alişan yıllar önce yaptırdığı yağ aldırma operasyonunun detaylarını ilk Lerzan Mutlu’nun programında anlatmıştı. Haberin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

“Bakire misin?” Sorusuna Çok Sinirlendi!

Sadece ekranlarda değil, sosyal medyada da çok seviliyor Lerzan Mutlu. Instagram’ı aktif olarak kullanan güzel sunucunun 434 bin takipçi var! Takipçileriyle hayatından kesitler paylaşmayı seven Lerzan Mutlu, dün akşam Instagram storysinde mini bir soru cevap etkinliği düzenledi! Kendisine gelen yüzlerce soru içerisinden bazılarını cevaplandıran Lerzan Mutlu kendisine yöneltilen “Bakire misin?” sorusuna “Aptal mısın?” cevabını vererek sinirlendiğini belli etti!

Lerzan Mutlu story

Lerzan Mutlu’nun cevaplandırdığı diğer sorulardan biriyse hayatında biri olup olmadığı üzerine: “Sizin gibi güzel bir kadın neden yalnız?” sorusu yöneltiliyor Lerzan Hanıma, verdiği cevap ise oldukça manidar: “Potansiyel yok bu adamlarda bi de zeka. Alamıyorlar aklımı ne yapayım? Yanımda sırf bir adam olsun diye aptal bir çantacıyla mı dolaşacağım?” diyerek yanına yakışacak birini bulamadığını dile getiriyor.

Lerzan Mutlu story

Tabii aynı Gülben Ergen’de olduğu gibi, Lerzan Mutlu’nun ayaklarıyla ilgili yorumlar ve sorular sorumayı ihmal etmedi takipçileri. Zaten Lerzan Mutlu’da “Ayakla ilgili bir şey gelmese şaşırırdım” diyerek tepkisini belli ediyor!

Lerzan Mutlu story

Lerzan Mutlu’yla ilgili gelen diğer dikkat geçen sorular ise bu şekilde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz