Hayranları O Ses Türkiye Açıklaması Beklerken O Bambaşka Bir Yarışma Duyurdu! İşte Ebru Gündeş’in Yeni Projesi

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Hayranları O Ses Türkiye Açıklaması Beklerken O Bambaşka Bir Yarışma Duyurdu! İşte Ebru Gündeş’in Yeni Projesi

Ebru Gündeş yepyeni bir projeye imza attı. Hayranları O ses Türkiye ile ilgili açıklama beklerken, farklı bir yarışmanın duyurusunu yapan Gündeş, sevenlerini şaşırttı.

Ebru Gündeş Uzun Süredir Sessizdi

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, uzun süredir sessizliğe gömülmüştü. Eski eşi Reza Zarrab ve arkadaşı Hadise hakkında çıkan yasak aşk dedikodularından sonra hiç bir yorum yapmayan Ebru Gündeş ile Hadise’nin arası bu yüzden bozulmuştu. Dostluklarının bittiği ise, Hadise’nin Ebru Gündeş ile birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmesi ile anlaşılmıştı.

Hayranları Uzun Süredir Açıklama Bekliyordu!

blank

Yasak aşk dedikoduları yüzünden araları bozulan ikilinin, O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda oturmaya devam edip etmeyeceği merak konusu olmuştu. Gözler ikiliden gelecek bir açıklamaya çevrilmişti.

Bambaşka Bir Açıklama Geldi!

blank

Hayranları O Ses Türkiye ile ilgili bir açıklama beklerken, Ebru Gündeşten bambaşka bir paylaşım geldi. Ünlü şarkıcı, yeni yetenekleri desteklemek amacıyla başlattığı ‘Ebru Gündeş Dinliyor’ isimli müzik yarışmasının tanıtım videosunu sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşımı gören takipçileri, ‘Biz ne açıklaması bekliyoruz, kraliçemiz ne paylaşıyor’ şeklinde yorum yaptı.

İşte ‘Ebru Gündeş Dinliyor’un Detayları

blank

Ebru Gündeş, yeni yetenekleri desteklemek için kolları sıvadı ve Ebru Gündeş Dinliyor isimli söz ve beste yarışmasını düzenledi. Yarışmanın ilk şartı, yarışmacıların kendi besteleri ile katılması. Katılımcılar bestelerini seslendirdikleri videoları ünlü şarkıcıya ait ‘ebrugündesdinliyor’ isimli web sitesine gönderecek ve videolar Ebru Gündeş’in Youtube kanalında yayınlanacak. En çok izlenmeye sahip 5 şarkı, finale kalacak.

Ebru Gündeş Yine Jüri

blank

Yarışmanın finalinde, Ebru Gündeş’in başkanlığını yaptığı jüri üyeleri, finale kalan 5 şarkı arasından birinciyi seçecek. Böylece yarışmanın birincisi Ebru Gündeş’in desteği ile müzik piyasasına giriş yapacak.

Hayranlarından Taktir Topladı!

blank

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, her ne kadar hayranlarını şaşırtmış olsa da, yeni projesi taktir topladı. Yeni yetenekleri keşfedip ellerinden tutmayı amaçlayan Ebru Gündeş’e, sosyal medya hesabından övgü dolu yorumlar yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz