Hakan Altun Gonca Vuslateri Ayrılığı Sonrası İlk Kez Konuştu: Gözlerindeki Kızarıklık Dikkat Çekti!

Aleyna

Haberler

4 Ocak 2021

Hakan Altun Gonca Vuslateri Ayrılığı Sonrası İlk Kez Konuştu: Gözlerindeki Kızarıklık Dikkat Çekti!

2020 yılının gözde çiftlerinden olan Gonca Vuslateri ve Hakan Altun, dün şok bir kararla ayrılmaya karar verdiler! Önce Instagram magazin sayfalarında iddialar ortaya atıldı, ardından Gonca Vuslateri, Instagram hesabından anlamlı paylaşımlar yaptı ve son olarak da Hakan Altun, Instagram hesabından Gonca Vuslateri’yi takip etmeyi bıraktı. Bütün bu olaylar aynı gün içinde yaşandı, hızlı başlayan birliktelik malesef ki aynı hızda sona erdi.

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri

Bugün ise sabah saatlerinde ünlü magazin kanalı Uçankuş TV’ye Bodrum’da yakalanan Hakan Altun, ayrılığın ardından ilk kez görüntülendi. Her halinden üzgün olduğu belli olan Hakan Altun, “Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum” açıklamasını yaparak aracıyla yoluna devam etti.

Evlenecekler Diyorduk, Evlilik Krizi Yüzünden Ayrılmışlar!

Uçankuş TV’nin haberine göre dün gece 23.00 sularında “evlilik krizi” yaşayan Gonca Vuslateri ve Hakan Altun, yollarını ayırmışlar. Bildiğiniz gibi bir süredir Hakan Altun ve Gonca Vuslateri aynı evde yaşıyorlardı. Hatta geçtiğimiz hafta “Bu gece Bodrum’da evleniyorlar” haberleri çıkmıştı çiftimiz hakkında. Taraflardan Gonca Vuslateri, jet bir açıklama ile bu iddiayı “Kimsenin evlendiği yok arkadaşlar, sakin olun” diyerek reddetmişti. Ancak gerçek ortaya çıktı; Gonca Vuslateri, Hakan Altun’la evlenmek istemiş fakat Hakan Altun “çok erken” diyerek evliliğe kesin bir dille karşı çıkmış.

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri

Bu anlaşmazlığın ardından yollarını ayırmak isteyen çiftimiz ilişkilerini sonlandırmış ve Gonca Vuslateri’de Hakan Altun’un Bodrum’daki evinden ayrılmış.

Ayrılık Sonrası Hakan Altun İlk Kez Konuştu!

Dün Gonca Vuslateri ile ilişkisini sonlandıran Hakan Altun, Instagram’dan da Gonca Vuslateri’yi takip etmeyi bıraktı. Beraber oldukları sırada da bir tek Gonca Vuslateri’yi takip ediyordu.

Bugün ise sabah saatlerinde Uçankuş TV muhabirlerine yakalanan Hakan Altun, ayrılığın ardından ilk kez konuştu. Bodrum’a yerleştiği, annesini ve kız kardeşini de yanına aldığını anlatan Hakan Altun Bodrum’u çok sevdiğini söyledi. Gonca Vuslateri hakkında sorulan sorular için ise “Bu aralar özel hayatımı konuşmak istemiyorum, sormayın lütfen!” cevabını vererek aracıyla yoluna devam etti. Hakan Altun’un sesinden ne kadar üzgün olduğunu anlıyoruz. Ayrıca, maskesini düzeltmek için güneş gözlüğünü kaldırdığı sırada gözlerinin şiştiğini ve kızardığını da görüyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz