Pınar Altuğ Atacan Yine “Yargı Machine” Modunu Açtı: “Siz İşinizi Yaparken Niye Diye Soruyorlar mı?”

Aleyna

Haberler

4 Ocak 2021

Pınar Altuğ Atacan Yine “Yargı Machine” Modunu Açtı: “Siz İşinizi Yaparken Niye Diye Soruyorlar mı?”

Pınar Altuğ Atacan, son zamanlarda televizyonlarda ya da beyazperdede kendini göstermese de; Instagram hesabında özellikle takipçilerine verdiği cevaplarla sık sık gündeme geliyor. Aslında cevaptan ziyade ayar veriyor desek daha doğru olur. Bugün yine Pınar Altuğ Atacan’ı gündem yapan şey ise, takipçilerine verdiği cevaplar!

The Yargı Machine: Pınar Altuğ Atacan!

Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan 2008 yılında nikah masasına oturarak hayatlarını birleştirdiler. Çiftimizin arasında 10 yaş fark olması bugün bile hala bazı kişilerin canını sıkıyor nedense. Ülkemizde genelde erkeklerin kadınlardan daha büyük olması normal karşılanırken, Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan çiftinde bu durum tam tersi. Bu yüzden de ara sıra eleştiri okları kendilerine çevriliyor. Ancak Pınar Altuğ Atacan, ağzını açan herkese cevabını çok güzel bir şekilde veriyor! Hatta bir takipçisini ifşa etmişliği bile var. Bu yüzden Pınar Hanıma eleştiri yaparken 5-10 kere düşünmek gerekiyor!

Aslında Pınar Altuğ Atacan’ın takipçilerine cevap vermesinin bir sebebi var, insanların karşısında bir robot olmadığını gerçek bir insan olduğunu anlamalarını istiyor. Pınar Hanımın bu düşüncesine ve çıkışlarına her zaman hak veriyoruz!

“Anne Babasının İzinden Gidiyor!”

Bugün ise, geçen seferlere benzer olaylar yaşandı. Bir takviye gıdanın reklamını 11 yaşındaki Su ile yapan Pınar Altuğ Atacan, takipçilerinden bazı yorumlar aldı ve bu yorumların hepsi de iyi niyetli ya da olumlu yorumlar değildi. Bazı kişiler, Pınar Altuğ Atacan’ın tanıttığı ürünle ilgili sorular sorarken, bazıları giydiği kıyafetleri sordu. Bütün bu sorulara içtenlikle cevap verdi Pınar Hanım.

Ancak eşi Yağmur Atacan’ın neden Instagram hesabı olmadığına dair bir soruya şöyle iğneliyici bir cevap verdi mesela:

Pınar Altuğ Atacan Yorum

“Kızınız da reklamcı olmuş maşallah!” yorumuna ise verdiği cevap bizleri güldürüyor:

Pınar Altuğ Atacan Yorum

Her yorumda duyar kasan birileri oluyor elbet, Pınar Altuğ Atacan yine kendi tarzıyla cevap vermiş olaya:

Pınar Altuğ Atacan Yorum

Reklam yaptığını söyleyen birine de, haklı olarak “işim bu” diyerek cevap veriyor:

Pınar Altuğ Atacan Yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz