Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’dan Masterchef Finalinden Sonra Paylaşım Yağmuru Yağdı!

Seda Ergin

Haberler

4 Ocak 2021

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’dan Masterchef Finalinden Sonra Paylaşım Yağmuru Yağdı!

Masterchef Türkiye, 6 aydır finale doğru adım adım ilerlerken izleyicileri TV8 ekranlarına kilitledi. Uzun süren bir mücadeleden sonra Barbaros ve Serhat, bütün rakiplerini eleyerek büyük finale kaldı. Dün akşam Masterchef Türkiye’nin final gecesiydi. Şampiyon Serhat oldu! Masterchef’in dev şefleri Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’dan paylaşımlar yağmur oldu yağdı!

Somer Sivrioğlu: “İki Şampiyon, bir kupa.”

Somer Sivrioğlu, her elenen isimden sonra Instagram’dan paylaştığı duygusal postlarla hafızamızda yer etti. Bazı yarışmacılara; “Benim güzel evladım.” dedi. Bazılarına, “Atom karınca” lakabını taktı. Bazılarına ise, “Yolun açık olsun, güzel evlat.” sözleriyle güzel dileklerde bulundu.

Dün akşam yayınlanan Masterchef final gecesinden sonra da, “İki şampiyon, bir kupa.” notunu düşerek bir post paylaştı. Postta şeflerle birlikte büyük finale kalan Barbaros ve Serhat vardı.

Mehmet Yalçınkaya: “Ellerimiz patlayana kadar alkışlıyoruz!”

Mehmet Yalçınkaya da yarışma boyunca yeri geldi esti gürledi, yeri geldi teselli etti! 6 ayın sonunda Masterchef final olunca onun paylaşımı da duygulandırdı! Hem Barbaros’u hem de Serhat’ı kutlayan Mehmet Şef, “Ellerimiz patlayana kadar alkışlıyoruz.” sözlerini söyledi.

Ardından da Masterchef Türkiye’nin kamera arkasında yer alan dev kadrosunu paylaştı. Mehmet Şef, “İşte @masterchefturkiye ailesi muhteşem bir sezon birde görünmeyen kahramanlar var hepsine çok teşekkürler emeğinize sağlık.” sözleriyle programa veda etti.

En Komiği de Danilo Zanna!

Biliyorsunuz Danilo Zanna, İtalyan bir şef. O da program boyunca yarım Türkçesi’yle hem güldürdü hem de tüm yarışmacıları destekledi. Dün gece yarışmanın finalinden sonra, Danilo Zanna’dan duygu yüklü storyler geldi.

Bu sabah da duygusal storylerinin yerini espri yüklü komik paylaşımlar almıştı. Danilo Şef Masterchef’in yoğun temposuna o kadar alışmış ki, program bitince boşluğa düşmüş belli ki. Sonra da bu duygularını komik videolarla açıkladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz