Hande Erçel’in Araba Pozları Bitmek Tükenmek Bilmiyor! Güzel Oyuncunun Yeni Postu Çok Beğenildi

Aleyna

FOX

13 Ocak 2021

Hande Erçel’in Araba Pozları Bitmek Tükenmek Bilmiyor! Güzel Oyuncunun Yeni Postu Çok Beğenildi

Son yıllarda ününe ün katan oyuncu Hande Erçel, güzelliğiyle herkesi etkiliyor. Sevilen oyuncu, bu sezon Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin’le rol arkadaşlığı yapıyor. Kerem Bürsin’le her yaptıkları harekette aşk dedikodularına konu olan Hande Erçel, bugün de attığı araba postuyla konuşuldu!

Kerem Bürsin’le Aşkları İspatlanmak Üzere!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin fanları çıldırmış durumda! Sen Çal Kapımı dizisinde iki sevgiliyi canlandıran Hande ve Kerem’in her pozu, her yaptığı olay oluyor. Fanlar ikilinin aşk yaşadığını düşünüyor ancak Hande ve Kerem ikilisi bunu ne yalanlıyor ne de itiraf ediyor. Bu nedenle de ikili, fanlar tarafından mercek altına alınmış durumda!

Geçtiğimiz günlerde Sen Çal Kapımı ekibinden başka bir oyuncunun paylaştığı postta Hande ve Kerem’in yanak yanağa poz vermesi olay olmuştu. Uzmanlara göre yanak yanağa poz vermek ilişkinin olduğunu gösteriyormuş. Fanlar bu konuyu uzmanlara bile götürmüş!

Araba Pozu 1!

Hande Erçel’in Kerem Bürsin ile konuşulması bir kenara dursun Instagram hesabından paylaştığı postlar da çok ses getiriyor. Geçtiğimiz haftalarda yine bir araba postu paylaşmıştı.

Hatırlar mısınız bilmem ama fanlar da bu postta Hande’nin suratına Kerem Bürsin’in suratını shoplayarak paylaşmışlardı. Aşklarını bir türlü itiraf etmeyen ikili de bu konuyla bir hayli dalga geçmişti.

Araba Pozu 2!

Hande Erçel’den bugün yine bir araba pozu geldi. Güzel oyuncumuz arabada poz vermeyi bir hayli seviyor olmalı! Sadece Hande sevse yine iyi! Hayranlar da Hande Erçel’in bu pozlarını çok beğeniyor. Öyle ki Hande’nin attığı post 3 saat içinde yaklaşık 2 milyon takipçi tarafından beğenildi! İddialara göre Hande Erçel’in içinde poz verdiği araba da yeni arabasıymış. Arabaya da bir “fav” ekleyelim!

Fotoğrafı beğenen hayranlar yorumlara hücum etti. Kimisi, “Ev halinden sonra araba hali de gelmeliydi.” dedi. Kimisi de “Araba pozu favorim.” yorumlarında bulundu. İlk yorumu yapan da Hande Erçel’in kardeşi Gamze Erçel oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz