Masterchef’in İlk Şampiyonu Uğur Kardaş Aylık Kazancıyla Herkesi Şaşırttı: “Eski Uğur 1 Kazanıyorsa…”

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2021

Masterchef’in İlk Şampiyonu Uğur Kardaş Aylık Kazancıyla Herkesi Şaşırttı: “Eski Uğur 1 Kazanıyorsa…”

TV8’in sevilen yemek yarışması Masterchef’in ilk sezon şampiyonu bildiğiniz gibi Uğur Kardaş olmuşu. Finalde ise Kerem Giritlioğlu ile çarpılan Uğur Kardaş, Masterchef kupasını kaldıran isim oldu.

Masterchef yarışmasından sonra Youtube kanalı açan Uğur Kardaş, iki yıldan uzun süredir Youtube kanalında içerik üretmeye devam ediyor. Aynı zamanda da bir restorantta şefliğe devam ediyor. Masterchef’in ilk şampiyonunu mutfaktan ayrı görmek bizi şaşırtırdı zaten açıkçası!

Bugün ise, Uçankuş TV’nin Lerzan Mutlu’nun sunduğu “Lerzan’la Çok Mutlu” programındaki konuklar oldukça tanıdık simalardı! İlk sezondan Uğur ve ikinci sezondan Eda, Şırdancı Mehmet ve Mustafa. Program güzel bir sohbetle devam ederken; Uğur’un aylık kazancı herkesi oldukça şaşırttı!

Aylık Kazancıyla Dudak Uçuklattı!

Lerzan Mutlu’nun programına konuk olan Uğur Kardaş, aylık kazancıyla herkesi oldukça şaşırttı!

“Eski Uğur ayda 1 kazanıyorsa, yeni Uğur 35-40 kazanıyor” diyen Uğur Kardaş hem Youtube kanalından hem Instagram hesabından hem de çalıştığı restoranttan para kazanıyor. Birden fazla iş ile uğraşan Uğur’un aylık toplam geliri Türkiye standartlarının çok üzerinde.

Uğur ve Mustafa

Programın ilerleyen dakikalarında ise programın sunucusu Lerzan Mutlu’ya takılmayı ihmal etmiyor Uğur, “33 müsün 43 müsün ya? Hiç yaşını göstermiyorsun. Bodur tavuk her zaman piliçtir” diyerek Lerzan Mutlu’yu övüyor mu gömüyor mu çok emin olamadık açıkçası!

Storylerden Cevap Verdi!

Uğur Kardaş dün gece yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Bu seneki Masterchef yarışmacılarından; Furkan, Ayyüce ve Berk’in Youtube hesaplarını paylaşarak “Toplayın bakalım bizim kadar izlenmişler mi?” yazan Uğur: “Sizin yürüdüğünüz yollarda gerçekten benim ayak izlerim var. Açtığın Youtube kanalında bana sallarsan, ben de sana ancak buradan sallarım çünkü Youtube’da video çekecek kadar değer görmüyorum seni!” diyerek Furkan, Ayyüce ve Berk’ten birine gözdağı verdi ama kime gözdağı verdiğini bilmiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz