Kızının Tavşanla Oynadığını Sanan Anne Gördükleri Karşısında Şoke Oldu!

Aleyna

Haberler

7 Aralık 2020

Kızının Tavşanla Oynadığını Sanan Anne Gördükleri Karşısında Şoke Oldu!

Dünyanın dört bir yanından sevimli çocukların videolarını görüyoruz; hepsi de içimizi ısıtıyor, hangi ırktan, milletten olursa olsun bebekler ve çocukların davranışları ya da büyüklere olan tavırları, verdikleri tepkiler hep aynı ve onların bu şapşal hali de yüzümüzde kocaman bir gülümseye sebep açıyor!

Arjantin’de de bir anne, ufak kızıyla eğlenceli vakit geçirmek için eline telefonu aldı ve kızının videosunu çekmeye başladı ama hesap etmediği bir şey vardı!

Arjantin’de kayda alınan bu görüntülerde; 3 yaşındaki kız, annesine kedilerle tavşanın oyun oynadığını söylemesi üzerine annesi bunu kaydetmek için eline telefonu alıyor ama başına geleceklerden henüz habersiz! Belki de, bu tatlı videoyu ailesine ya da arkadaşlarına göndermeyi planlıyordu ama sonu hüsranla bitti!

Renata isimli kız çocuğunun annesini çağırmasıyla başlayan videoda, 3 yaşındaki Renata kediyle tavşanın oyun oynadığı odaya annesini götürüyor. Tavşan yerine büyük bir kemirgen gören anne çığlıklar içinde odayı terk ediyor!

Renata’nın tavşan sandığı hayvanın, aslında kedinin evde kovaladığı fare olduğu anlaşılıyor! Kızını da hızla yanına alan annenin çığlıklarını duyuyoruz. Yürek ısıtan sevimli bir video çekmek isterken korku dolu anlar yaşayan kadın ise videoyu sonlandırıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz