Ünlü Komedyen Cem Yılmaz Instagram Hesabında En Çok Güldüğü Kişiyi Açıkladı: Cemception!

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz Instagram Hesabında En Çok Güldüğü Kişiyi Açıkladı: Cemception!

Türkiye’nin en sevilen komedyenlerinden olan Cem Yılmaz Instagram paylaşımlarıyla bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Sosyal medyayı sık kullanan Cem Yılmaz özellikle Twitter’da kendisini eleştirenlere verdiği cevaplarla adından sıkça söz ettiriyor.

Cem Yılmaz Tweet

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bugün Instagram’da paylaştığı video ile hepimizi şaşırttı! “En çok güldüğüm kişiyi açıklıyorum” açıklamasıyla yayınladığı video, herkesin yüzünde gülümseme oluşmasına sebep oldu.

Cemception!

Son zamanlarda eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile “takip” mevzuları yüzünden gündemden düşmeyen Cem Yılmaz, bugün Instagram hesabında herkese “Cemception” yaşatmayı başardı!

Cem Yılmaz

Sosyal medyada özellikle de Twitter’da sivri diliyle nam salan Cem Yılmaz, takipçilerine kendi tarzında cevaplar vermeyi ihmal etmiyor. Ünlü komedyenin bu aksi tavırları, bazı kullanıcılar tarafından negatif yorum almasına sebep olsa da; Cem Yılmaz bu eleştirileri umursamıyor.

Bugün ise Instagram’da “En çok kime gülüyorsunuz. Hahhhahhhahhahha günüm şenlendi valla.” açıklamasıyla, 2013 yılındaki “Fundamentals” gösterisinden bir kesiti izlerken video paylaşan Cem Yılmaz, dolaylı yoldan en çok kendine güldüğünü söylemiş oldu. Kısa süre içinde kullanıcıların dikkatini çeken bu video, Cem Yılmaz’ın pek çok yorum almasına yol açtı.

Kendi gösterisine kahkahalarla gülen Cem Yılmaz’ın takipçileri de, en az ünlü komedyen kadar hazır cevap. Örneğin, ünlü fenomen Halil Söyletmez’le birlikte videolar çeken Emre Mutlu, Cem Yılmaz’a “Abi sevdiysen gösterisine bilet ayarlarım” yorumunu yaptı.

blank

Erşan Kuneri Dizisi Geliyor!

2013’teki gösterisini izleyip kahkalar atan Cem Yılmaz gibi, bizler de yeni gösterilerini çok özledik. Ancak bu özlem kısa süre sonra sona erecek. Netflix’le anlaşan Cem Yılmaz, 2021 yılı içerisinde “Erşan Kuneri” dizisini yayınlamaya başlayacak. Hatta geçtiğimiz haftalarda Uraz Kaygılaroğlu’yla da görüşen Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisi için çalışmalara devam ediyor. Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz’ı aynı dizide izlemek çok güzel olacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz