Masterchef’ten Diskalifiye Olan Yarışmacı Uğur Yılmaz Deniz’in Annesinden Duygu Yüklü Bir Cevap Geldi: “Ciğerim yandı, dilerim..”

Aleyna

Haberler

1 Aralık 2020

Masterchef’ten Diskalifiye Olan Yarışmacı Uğur Yılmaz Deniz’in Annesinden Duygu Yüklü Bir Cevap Geldi: “Ciğerim yandı, dilerim..”

TV8’in ünlü yarışması MasterChef’te geçtiğimiz günlerde Uğur Yılmaz Deniz ismindeki yarışmacı disalifiye edilmişti. Ardından da o bölümde olaylı sahneler yaşanmıştı. Şimdi ise Uğur Yılmaz Deniz’in annesinden bu olaya cevap niteliğinde bir paylaşım geldi. Talihsiz yarışmacının annesi bakın neler söylemiş!

Uğur Yılmaz Deniz Neden Elendi

Uğur’un annesinin paylaşımına geçmeden önce neden elendiğini kısaca hatırlayalım. Uğur’un sosyal medya hesaplarında yıllar önce çeşitli paylaşımlar bulunmuştu. Bu paylaşımlar hem küfürlü hem de çeşitli sosyal konuları içeren paylaşımlardı.

Tv8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı da bu paylaşımları yapan bir yarışmacının kendi kanalında yarışmasını istememiş olsa gerek, paylaşımları öğrenir öğrenmez Uğur’u diskalifiye ettirmişti.

Tabii bu olaya en çok üzülen kişi Uğur oldu. Programda defalarca kez özür diledi ve ağladı. Sevenlerini de üzmüştü şanssız yarışmacı! Ama olayın geri dönüşü olmadı.

Uğur Yılmaz Deniz, Instagram hesabında olayla ilgili duygularını anlatan bir paylaşım yapınca takipçilerinden milyonlarca yorum ve mesaj aldı. Uğur’a destek yağıyordu. Tahminimize göre takipçiler Uğur’u haklı buluyordu ki ona destek oldular.

Acun Ilıcalı’dan Cevap Var

Olayın üzerine herkesin merakla beklediği açıklama geldi. Acun Ilıcalı Uğur’un neden diskalifiye edildiğini kendi nezlinde açıkladı. Acun bey diyor ki; “Uğur’un ettiği küfürler kitlesel bir anlam taşımasaydı belki telafi edilebilirdi. Ama o küfür üzerine bizim tepkisiz kalmamız, küfre sahip çıktığımız anlamı taşıyacaktı. Bunu kimseye anlatamazdık!”. Acun Ilıcalı bu sözleriyle izleyicileri düşündüğünü ifade ederek kendince haklı açıklamasını yapıyor.

Şimdi de Annesinden Destek Var

Uğur Yılmaz Deniz, diskalifiye edilmesine sadece kendisi üzülmemişti elbette. Yarışmacının ailesi de bu olayın mağdurlarındandı! Yarışmacı Uğur’un annesi, “Canım Oğlum Canım Uğurum. Aylardır ekranlarda hem şeflerine hem arkadaşlarına saygın ve terbiyenle takdir topladın.” diyerek oğlunun saygın bir kişilik olduğuna değiniyor.

Devamında ise, “83 milyonun önünde seni rencide ederek, ağlatanlar utansın. Ciğerim yandı dilerim ciğerleri yansın.” notunu ekleyen Uğur’un annesi oğlunun paylaşımlarının ekranlarda konu olmasına dayanamamış belli ki.

“Sen benim gönlümün şampiyonusun. Seni çok seviyorum Uğurum. Ciğerparem…” sözleriyle açıklamasını bitiren anne, bu ağır sözleriyle kendi tarafından oğlunu aklamaya çalışıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz